خریدلوازم آرایشی

22 نوامبر 2018 Wet n Wild یکی از مارک های معروف داروخانه است خرید لوازم آرایشی  که محصولات خوبی را با

توسط MASTERNEWSS در 6 اردیبهشت 1400

22 نوامبر 2018

Wet n Wild یکی از مارک های معروف داروخانه است خرید لوازم آرایشی  که محصولات خوبی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. من در واقع اینها را از Click2Chic برداشتم ، زیرا رژگونه Coloricon در گل شامپاین نیم بها بود. من همچنین پودر برجسته Megaglo را در گلبرگهای گرانبها برداشتم ، زیرا من شنیده ام که این یک بازی فکری برای بکا اوپال است و من نمی خواستم بدون اینکه بدانم ، در آن یکی سرمایه گذاری کنم ، اگر قرار است خیلی تاریک باشد.

 

 

 

 

 

Wet n Wild Megaglo Highlighting Powder - گلبرگ های گرانبها

 

بسته بندی

 

این بسته بندی پلاستیکی پایه با درب شفاف دارد. بسته بندی کمی ضعیف به نظر می رسد. این محصول 5.4 گرم است و قیمت آن در حدود 6 یورو است.

 

 

 

فرمول

 

این فرمول مرطوب تری است که دوست داشتنی ترکیب می شود. درخشش در آن خوب است و براقیت کاملاً فلزی می دهد. رنگدانه شگفت انگیز است. شما واقعاً برای درخشش آن نیاز زیادی ندارید. اگر آن را به آرامی اعمال کنید ، مقدار بیشتری از آن براقیت طلایی را بدست می آورید و هرچه بیشتر آن را بسازید ، به نظر می رسد که دارای رنگ تیره و زردآلو باشد.

 

 

 

 

 

رنگها

 

من در واقع هیچ چیزی شبیه گلبرگ های گرانبها در مجموعه خود ندارم. می گویم این برجسته برجسته زردآلو با براقیت طلای شامپاین سبک است. پایه مخلوطی از صورتی و هلو است و درخشش آن از طلای واقعی برخوردار نیست ، بلکه از شامپاین مناسبی نیز برخوردار نیست. این رنگ به بهترین وجه با رنگ های متوسط ​​پوست مطابقت دارد ، اما شما می توانید با کمی ملایم جلوه دادن آن ، آن را روی رنگ پوست روشن نیز سازگار کنید ، بنابراین شما فقط آن پایه و رنگ پوست را بر می دارید.

 

مقایسه

 

من فقط آن را با Balm Mary-Lou Manizer مقایسه کردم ، زیرا چیزی مشابه آن ندارم. مری لو همان براق طلای شامپاین را دارد اما پایه آن بسیار سبک تر است.

 

 

به آرامی اعمال می شود

کارایی

 

این به خوبی روی پوست می ماند و در پایان روز هنوز هم وجود دارد. شدت نیز تقریباً یکسان باقی می ماند.

 

 

 

 

 

رژگونه Wet n Wild Coloricon - شامپاین گل رز

 

بسته بندی

 

این همان بسته بندی پلاستیکی شل و ول با درب شفاف است. در آن شما 5.85 گرم محصول دریافت می کنید و قیمت عادی آن حدود 4 یورو است ، اما من آن را با 2 یورو دریافت کردم (اینجا).

 

 

 

فرمول

 

رژگونه همچنین فرمول مرطوب تری دارد و به زیبایی مخلوط می شود. رنگدانه سازی خوب است ، اما سایه آن سبک است ، بنابراین اگر می خواهید بازدهی شدیدتری از رنگ داشته باشید ، باید آن را بسازید. این یک مقدار براق کننده کوچک است که براق طلایی ظریف و زیبا را به وجود می آورد. براقیت در واقع یک طلای خنثی تر از آن در Apri-Cot در میانه است که رنگ آن زردتر است.

 

 

 

 

 

رنگها

 

همانطور که نام گل رز شامپاین نشان می دهد ، بنا به دلایلی ، من انتظار داشتم چیز گلگون تری داشته باشم. در واقع این رنگ نارنجی مایل به زرد گرم و براق طلایی است. این نارنجی ترین رژگونه ای است که در مجموعه خود دارم. دیگران در مقایسه با این یکی بسیار صورتی تر به نظر می رسند. اما وقتی آن را با برس کرکی می مالم ، فقط براقیت طلایی را پیدا می کنم. پایه نارنجی کاملاً پوستی به نظر می رسد. در واقع رنگ آن کاملاً روشن است ، حتی روی رنگ پوست روشن من. این تقریباً به عنوان یک برجسته برای رنگ های متوسط ​​تا تیره پوست شناخته می شود. به خاطر داشته باشید که بسیار گرم است ، بنابراین در رنگ پوست های سرد عجیب به نظر می رسد.

 

مقایسه

 

رژگونه پودر پخته شده میلانی در لومینوزو با آن رنگ صورتی ملایم نسبت به آن هلویی تر و براق تر است. رژگونه Wet n Wild Coloricon در Apri-Cot در وسط نیز با رنگ صورتی مایل به قرمز بیشتر هلویی است و براق طلایی آن به شدت است. H&M Pure Radiance Powder Blusher در زردآلو سایه هلو هلویی زردآلو روشن تر و روشن ترین آن در دسته است.

 

 

 

کارایی

 

این یکی آنقدر سبک و در واقع بر روی پوست است که سریعتر از بیشتر رژگونه محو می شود. در واقع بسیار براق و کم رنگ است. اما این ترکیب زیباست و به صورت تکه ای از بین نمی رود.

 

 

 

 

L to R: پزشکان فرمول کره برنزر ، برنزر + گلبرگ های گرانبها ، برنزر + گلبرگ های گرانبها + گل سرخ

 

 

روی Pinterest پین بزنید

 

خرید آرایش بصورت آنلاین بدان معناست که شما فقط می توانید سایه را خیلی زیاد پیش بینی کنید. در واقع فکر می کردم هر دو اینها متفاوت از آنچه به نظر می رسند هستند. گلبرگ های گرانبها قطعاً تیره تر از حد انتظار من است و وقتی کمی برنزه می شوم به نظر می رسد. من مطمئن هستم که الان بکا اوپال نخواهم گرفت. فرمول فوق العاده است ، اما واقعا رنگدانه است ، دوست داشتنی می پوشد و دارای براق کننده خوبی است. اگر گزینه های رنگ بیشتری داشتیم ، احتمالاً برخی دیگر نیز به دستم می رسید.

 

Rose Champagne چیزی نیست که انتظار داشتم ، بلکه یک افزودنی بی نظیر و دوست داشتنی برای مجموعه من است. این نارنجی ترین رژگونه در مجموعه من است ، اگرچه براق تر از نارنجی روی پوست است. این نیاز به ایجاد دارد ، که من مخالف نیستم ، اما طولانی ترین رژگونه نیست.

 

خرید لوازم ارایشی---ok-uni

خرید لوازم آرایش-----ok uni

خرید لوازم آرایشی----ok uni

خرید لوازم آرایشی اصل-----ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی بهداشتی----ok uni

 

لوازم آرایشی------ok uni

 

خرید محصولات آرایشی----ok uni

 

ارايشي---------ok umi

 

 

خریدلوازم آرایشی-----ok-uni

 

محصولات آرایشی اصلی------ok-uni

 

خرید محصولات آرایشی بهداشتی----ok uni

 

------------------------------------------------------------------------------------

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران----ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی اصل عمده-------

 

خرید لوازم آرایشی ارزان   ----ok

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

لوازم آرایشی دخترانه  ---ok

 

لوازم ارایشی مارک---ok

 

لیست لوازم آرایشی

 

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معروف لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

خرید عمده لوازم آرایشی اصل

 

بهترین مکان برای خرید عمده لوازم آرایشی

 

اسم لوازم آرایشی های معروف

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

 

لیست فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی

 

خرید لوازم آرایشی اصل----ok

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت

 

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

خرید و فروش لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

سایت مو تن رو

 

سایت خانومی لوازم آرایشی

 

سایت زنونه لوازم آرایشی

 

آخرین مطالب