کتاب آشپزی

علاقه به آشپزی در برخی افراد به قدری است که آن را به عنوان یک شغل انتخاب می کنند. با آنکه دستوالعمل های مختلفی

توسط MASTERNEWSS در 19 آذر 1399
علاقه به آشپزی در برخی افراد به قدری است که آن را به عنوان یک شغل انتخاب می کنند. با آنکه دستوالعمل های مختلفی از آشپزی در هر سایت و هر کتاب آشپزی وجود دارد، اما اگر بخواهیم یک آشپز حرفه ای شویم باید دستورالعمل های متفاوت تری را یاد بگیریم. دانستن غذاهایی بین المللی یکی از رازهای آشپزهای حرفه ای است. اما این دستورالعمل ها را از کجا پیدا کنیم؟
کتاب آشپزی
کتاب آشپزی

چگونه یک آشپز حرفه ای شویم؟

راز یک آشپز حرفه ای بودن تنها به تنوع غذاهایی بستگی دارد که آن را در اختیار مشتریان می گذاریم. مردم به دنبال تجربه طعم های متفاوت و جدید هستند. این طعم های متفاوت را می توانید با استفاده از دستورالعمل های مختلف موجود در کتاب های آشپزی بین المللی به دست آورد. تکنیک های موجود در این کتاب ها به خوبی می تواند شما را به یک آشپز حرفه ای تبدیل کند.

کتاب های آشپزی بین المللی را از کجا تهیه کنیم؟

این سوالی است که هر آشپزی با آن رو به رو است. اگرچه دستورهای آشپزی فراوانی در اینترنت موجود است، اما ممکن است تنوع آن ها محدود باشد. بنابراین داشتن کتاب های آشپزی در سطح بین المللی و بر اساس ملیت های مخلتف می تواند باعث افزایش تنوع در آشپزی شود. شما می توانید نسخه های الکترونیک این کتاب ها را از سایت های فروش آن ها دانلود کنید. به عنوان مثال سایت آمازون که یکی از کامل ترین سایت های فروش محصولات اورجینال است به تازگی فروش کتاب های الکترونیک را در راستای کار خود قرار داده است.

چگونه کتاب آشپزی را از سایت آمازون دانلود کنیم؟

دسته بندی بسیار کاملی از کتاب های مختلف در سایت آمازون موجود است. در این میان کتاب های آشپزی نیز به چشم می خورند. اما مشکل اینجاست که خرید این کتاب ها برای کاربران ایرانی عملا غیر ممکن است. چرا که نیاز به داشتن یک حساب بانکی بین المللی است. اما روشی برای حل این مشکل وجود دارد و آن هم خرید از سایت های واسطه است. این سایت ها کتاب ها را از سایت مرجع آن ها خریداری کرده و در اختیار کاربران قرار می دهند. یکی از سایت هایی که آرشیو بزرگی از کتاب های آشپزی در سطح بین المللی را دارد، سایت ایران پیپر است. ایران پیپر مدت زیادی است که در زمینه فروش کتاب های زبان اصلی و اورجینال فعالیت می کند. خرید کتاب آشپزی از این سایت همانند خرید از فروشگاه های آنلاینی است که با آن سر و کار دارید. البته خبر خوب اینکه نزدیک به نیمی از این کتاب ها به صورت رایگان قابل دانلود هستند.

کتاب های آشپزی اورجینال را به صورت رایگان از ایران پیپر دانلود کنید…

نزدیک به نیمی از کتاب های موجود در سایت ایران پیپر، به صورت رایگان در دسترس شماست. اگر کتاب آشپزی مورد نظر شما در میان کتاب های رایگان باشد، با انجام مراحل زیر می توانید آن را دانلود کنید: – وارد سایت شده (https://iranpaper.ir) و ثبت نام کنید. – در صفحه اول در بخش مربوط به جست و جوی کتاب نام صحیح کتاب آشپزی خود را به انگلیسی وارد کنید. – از منوی کشویی کناری گزینه کتاب های رایگان را انتخاب کنید. – بر روی جست وجو کلیک کرده و منتظر بمانید. سایت ایران پیپر با دریافت نام کتاب شما، در میان آرشیو رایگان خود جست و جو کرده و در صورتی که کتاب شما در این آرشیو موجود باشد، لینک دانلود آن در اختیارتان قرار خواهد داد.

خرید کتاب آشپزی اورجینال ۸۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی…

ایران پیپر نه تنها برخی از کتاب ها را به رایگان در اختیار شما قرار می دهد. بلکه باقی کتاب ها را نیز با قیمتی بسیار پایین تر از سایت اصلی به فروش می رساند. ایران پیپر پس از تبدیل قیمت دلار کتاب به تومان، ۸۰ درصد از قیمت آن کم کرده و به عنوان قیمت نهایی کتاب اعلام می کند. برای خرید کتاب آشپزی مورد نظرتان از سایت ایران پیپر باید مانند روش قبل وارد سایت شوید و سپس مراحل زیر را انجام دهید. – در صفحه اول نام کتاب مورد نظرتان را در بخش مربوطه وارد کنید. – از منوی کشویی کناری گزینه سایر کتاب ها را انتخاب کنید. – بر روی جست و جو کلیک کنید تا کتاب و قیمت آن برای شما به نمایش در بیاید. – کتاب را به سبد خرید خود اضافه کنید و هزینه را پرداخت کنید. پس از پرداخت در طی ۱۲ ساعت لینک دانلود کتاب در اختیار شما قرار می گیرد.
سفارش کتاب از آمازون با کمک ایران پیپر
سفارش کتاب از آمازون با کمک ایران پیپر

سفارش کتاب های آشپزی بین المللی کمیاب در سایت ایران پیپر…

کتاب های آشپزی اورجینال به خصوص کتاب هایی که کمیاب هستند، تنها از سایت های خاصی قابل خریدند. این کتاب ها را باید با پرداخت هزینه هایی بسیار بالاتر از کتاب های عادی تهیه کنید. توصیه ما به شما سفارش این کتاب ها به سایت ایران پیپر است. برای این کار ابتدا باید نام کتاب را سایت جست وجو کنید، در صورت عدم موجودی کتاب، گزینه سفارش کتاب به نمایش در می آید. با کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای باز می شود که می توانید سفارش کتاب آشپزی مورد نظرتان را در آن ثبت کنید. برای ثبت سفارش باید لینک آن کتاب را در اختیار داشته باشید.
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
ایران پپیر سفارش شما را دریافت کرده و در صورتی که نسخه الکترونیک آن کتاب قابل خرید بود، قیمت آن را با تخفیف هایی که بر روی آن اعمال می کند، در اختیار شما قرار می دهد. در این هنگام می توانید با پرداخت هزینه لینک دانلود کتاب را به راحتی دریافت کنید. ایران پیپر تمام تلاش خود را می کند، تا کتاب ها را با بالاترین کیفیت و راحت ترین روش در اختیار شما قرار دهد. منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن