14 دقیقه پیش

جناح چپ سیاستمداران مدافع با استفاده از این بیماری همه گیر به شکل کشور با ایدئولوژی لیبرال. چه اتفاقی می افتد اگر جناح راست سیاستمداران مورد استفاده همه گیر به شکل کشور با ایدئولوژی محافظه کار?

تصور کنید اگر در علاوه بر این به صرف 2 تریلیون دلار در یک coronavirus پاسخ اضطراری لایحه ما نیز قرار داده شده یک سال مهلت قانونی برای جمع آوری تمام درآمد مالیات بر درآمد (همچنین حدود 2 تریلیون دلار ارزش). این مالیات می تواند بیشتر از خود را سخت به دست آورده درآمد برای حداقل یک سال در حالی که این کشور از بهبود از هزینه های این بیماری همه گیر.

چرا زحمت جمع آوری مالیات بر درآمد به هر حال از آنجا که دولت در حال حاضر به پول خرج کردن آن را ندارد? به جای آن ما می تواند به تولید درآمد در راه کشور در اصل تاسیس (تا 1913) با بالا بردن تعرفه های کالاهای وارداتی به ویژه از چین است.

جوئل آخرین گرینزبورگ


درخواست فرماندار اجازه دهید به دانش آموزان فارغ التحصیلی

من همه superintendents و مدرسه تخته برای رسیدن به فرماندار و از او بخواهید به لغو تمام سال 2020 مراسم فارغ التحصیلی. نه به اندازه کافی گرفته شده دور از ما دانش آموزان و کارکنان مدرسه?

کلاس 2020 بعدی معلمان حرفه ای پزشکی, داروخانه ها, مهندسین, و غیره. خواهد شد که مبارزه بعدی ویروس ها. آنها سزاوار به شنیدن نام خود را راه رفتن در سراسر مرحله پرتاب کلاه خود را و جشن می گیرند با دوستان و خانواده. لطفا آنها را به این لحظه!

من واقعا معتقدم که این تماس در 9 آوریل به انصراف از مدرسه برای بقیه سال تحصیلی بود راه خیلی زود است. اجازه ندهید فارغ التحصیلی باید همان سرنوشت. تاخیر آنها را اگر شما باید نه لغو!

دنی Lingis جدید استانتون


با تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی

من یک پزشک متخصص در Loyalhanna مرکز مراقبت از لتروب که اخیرا در اخبار با توجه به covid-19. وی تلاش دولت این ویروس به احتمال زیاد معرفی شده به این مرکز توسط یک بیمار منتقل شده و از بیمارستان خارج از ما locale. در ماه گذشته آن را به سرعت گسترش یافته و به بیماران متعدد در شمال بال. بسیاری از آنها بهبود برخی از آنها هنوز هم بیمار است و چندین فوت کرده اند. پانزده کارکنان نیز قرارداد ویروس. تا کنون کاهش امان از جناح جنوبی.

من ممتاز به کار با فوق العاده پرستاری و کارکنان فرعی به رهبری قوی مدیر و مدیر پرستاری. Coronavirus شده است به نام “نامرئی دشمن.” در واقع شما نمی توانید آن را ببینید آن را بشنوند و آن طعم و یا بوی آن را, اما شما می توانید آن را احساس می کنید هر زمان که شما وارد این واحد است. هر روز شجاع پرستاران و مشاوران و درمانگران و خانهدار وارد واحد به ارائه مراقبت های عالی و شفقت به خود بیمار ساکنان وجود خطر به سلامت خود و زندگی کسانی که از خانواده خود را.

من از شما هر زمان که شما ببینید پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به خصوص آنهایی که کار خط مقدم برای تشکر از آنها و برای آنها دعا کنید.

Dr. George M. گاوین وحدت


مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است ستوده

من می خواهم نامه-نویسنده باب Grottenthaler (“مغلوب ساختن پیشی جستن covid-19 پاسخ بی کفایت”) به نقطه که چرا او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته CDC همه گیر طرح از سال 2005. رفتم CDC سایت و جزئیات این طرح است. من درک می کنم رئیس جمهور تهمت کمیته ممکن است به دنبال آن به نامه اما بسیاری از پاسخ را با استفاده از برخی از دستورالعمل ها. چگونه می Grottenthaler می دانم که نیست استفاده می شود ؟

من همچنین می خواهم به او یادآوری است که سازمان بهداشت جهانی که تا به حال شناخته شده در مورد ویروس پس Jan. 7 نیست اعلام آن “بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی” تا Jan. 30. مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر از چین Jan. 31.

در حالی که من اذعان جدیت ویروس گرفت و تمام دنیا را غافلگیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است یک کار بزرگ مدیریت آن است. پس از این ما تحت کنترل من مطمئن هستم که این برنامه به روز خواهد شد. این یک مسئله سیاسی است و این مسئله تهدید کننده زندگی پس از نجات انتقاد.

دوروتی شوک اسپرینگدیل


بیش از حد بسیاری از غیر کارشناسان

اگر آن را مربوط به مقدمه کلمات خود را با عبارت “من نیستم (قرار دادن حرفه ای اینجا) اما” پس لطفا توقف در سمت راست وجود دارد. هر بیانیه پس از آن تنها در خدمت به خود را ثابت کند مقدمه به 100 ٪ دقیق است.

Gary Russak, North Huntingdon


سالم شهروندان اقتصاد سالم

در مورد دیو Majernik نامه “هیستری نباید کشتن اقتصاد ما”: من می دانم شما یک جمهوری خواه از عمل, اما آیا شما را در درک که شما نمی توانید به یک اقتصاد سالم و بدون سالم شهروندان?

به شما می گویند آن است که “نه uncaring برای قرار دادن coronavirus در چشم انداز و در نظر گرفتن میلیون ها زندگی را از دست داده سالانه به بیماری های دیگر و سوء مصرف مواد مخدر” و بپرسید چرا این متفاوت است.

متفاوت است به دلیل بیماری هایی مانند سرطان و بیماری های قلبی هموفيلی دیابت و لوپوس بیماری کرون و بیماری لایم (فقط به نام چند) نمی تواند قرارداد را به سادگی با اینکه در همان اتاق با کسی است که یکی از آن شرایط است. اما coronavirus می توانید.

من درک می کنم نیاز به باز کردن اقتصاد قرار داده و مردم را به کار می کنند. من فقط نمی اعتماد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را انجام دهد با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

ریچارد Dulemba, Washington Township, Westmoreland County


جو بایدن می داند که چگونه به رئیس جمهور

در یک بیماری همه گیر حقایق و شایستگی مهم هستند.

اگر رئیس جمهور جو بایدن را به دستور سازمان های دولتی به جایزه دولت قرارداد برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات به معتبر ترین کسب و کار با تاریخچه ای از قابلیت اطمینان به مبارزات انتخاباتی خود اهدا کنندگان و دوستان است. بایدن اطمینان حاصل شود که کارگران خط مقدم تمام PPE آنها می گویند که آنها نیاز به آنها را امن نگه دارید. او نمی خواهد نشان می دهد که پرستاران در حال سرقت آن است.

بایدن را به گوش کارگران و مردم کسب و کار و دولت و رهبران شهر برای دیدن آنچه که آنها نیاز به پشتیبانی از جوامع خود در طول یک بیماری همه گیر. بایدن اجازه خواهد داد که پزشکان به صحبت می کنند در برابر تئوری های اثبات نشده و او هرگز نشان می دهد که ما اثبات نشده مواد مخدر است که ممکن است ما را بکشند.

بیشتر از همه بایدن را به ما بگویید حقایق است. او را از گوش دادن به دانشمندان و محققان و کارشناسان به راهنمای ما از طریق یک بحران است. بایدن می داند که رئیس جمهور ایالات متحده به این معناست که او رئیس جمهور همه ما و نه فقط کسانی که به او رای دادند. او را مورد مراقبت از ما و هرگز منافع خود را جلوتر از مردم آمریکا است.

بایدن درک مسئولیت های ریاست جمهوری.

Renalda Arndt جنوبی هونتینگدن

دسته بندی:
نامه به سردبیر | نظر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de