به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

لس آنجلس — مدیر Lee Daniels صحبت در مورد گذشته استفاده از مواد مخدر و خواست مردم را به وسوسه سوء استفاده از مواد مخدر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: “شما تنها نیستید.”

بازیگر Eva Longoria گفت: همه گیر دادن جهان یک فرصت برای تنظیم مجدد خود و ستایش سلامت کارگران خود را برای بزرگ فداکاری. LeAnn Rimes سنگ “وجود خواهد داشت یک روز بهتر.”

پیام هر دو جهانی و شخصی در روز شنبه به عنوان تماس برای متحد livestream, a 24-hour رویداد کشیده به دومین روز خود را.

رئیس جمهور بیل کلینتون و اپرا وینفری در میان کسانی که جمعه شب و کوئینسی جونز, جنیفر گارنر, مشترک, ماریا شرایور, Questlove, Yo-Yo Ma, نیز شرکت کرده بودند در صورتی که livestreamed در متحد.ما در Facebook, YouTube, Twitter, حرکت یا کشش ناگهانی, LinkedIn و SiriusXM ستاره.

دانیلز در احساسی پیام صحبت در مورد گذشته خود را استفاده از مواد مخدر در طول اپیدمی ایدز در 1980s. او در مورد درد از دست دادن دوستان به این بیماری که او گفت: نابود آفریقایی-آمریکایی گی جامعه است. و او می خواست مردم را به توسل به استفاده از مواد مخدر در طول زمان بیماری همه گیر.

“شما تنها نیستید” او گفت:. “ماندن در لحظه. استفاده نمی کند. ایمن خواهد بود.”

Longoria اشاره به آموزه های گاندی به عنوان او می خواست مردم را به “تغییر شما می خواهید در جهان ببینید.”

“ما در یک لحظه که در آن ما یک شانس برای تنظیم مجدد و شروع دوباره,” او گفت:. او ستایش پرستاران و پزشکان به خصوص به خطر جان خود را برای نجات دیگران و درمانگران اهدای خدمات به تمایل مردم به سلامت روان.

در شب جمعه وینفری گفت که او را نگه می دارد به روز با کروناویروس, اخبار, اما اغلب با تمرکز توجه خود را بیشتر بر مثبت “اعمال شجاعت است.”

این رویداد سازمان یافته توسط تیم شرایور راه اندازی شده بود برای کمک به الهام بخش مردم را به تحمل و غلبه بر چالش های کروناویروس بیماری همه گیر.

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت: “حتی در مناسب اجتماعی فاصله ما می توانیم پیدا کردن راه برای حضور در زندگی دیگران به سهولت اضطراب خود را و به اشتراک گذاری سنگینی خود را. کلینتون تحویل داده پیام است که “ما می توانیم از طریق این با هم.”

Sean Combs گفت: همه گیر شد و به بشریت فرصتی برای متحد. “ما لازم نیست که صبر کنید تا زمانی که این بیماری همه گیر است,” او گفت:. “این می تواند به حقیقت می پیوندند در حال حاضر.” او از مردم خواست تا “به کسی اضافی ماسک, بررسی مسن همسایه.”

این رویداد لگد کردن با عملکرد توسط Alvin Ailey American Dance Theater. به جای انجام در مجموع هر عضو کف زدند و رقصیدند به صورت جداگانه در مکان های مختلف از داخل آپارتمان خود پشت بام و یا پارک به لحن Ailey را “Rocka روح من در آغوش ابراهیم.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de