9 دقیقه پیش

در حالی که NHL در برگزاری با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر تریبون-نقد و بررسی ارائه خواهد شد پنگوئن A to Z یک بازیکن با بازیکن نگاه در تمام 55 نفر تحت NHL قرارداد با این سازمان از اواسط سطح چشم انداز Niclas Almari به مشخصات بالا تجارت کسب Jason Zucker.

بازیکن: Kevin Czuczman

موقعیت: Defenseman

شاخه: چپ

سن: 29

قد: 6 فوت-2

وزن: 206 پوند

2019-20 اهل آمار: 38 بازی 10 امتیاز (دو گل و هشت پاس گل)

قرارداد: اول سال و دو سال و دو طرفه قرارداد با یک درپوش حقوق ضربه از $700,000. انتظار نامحدود رایگان عامل در 2021.

به دست آورد: رایگان agent امضای 4 ژوئیه 2017

در این فصل: برای بیش از یک دهه و نیم از رفتن به کریگ پاتریک نهایی سال به عنوان مدیر کل پنگوئن ها همیشه ارائه یک خانه کهنه کار آمریکایی هاکی لیگ defensemen که می تواند یک جفت آبی بوش در Wilkes-Barre/اسکرانتون اما نه لزوما یک نخست مدعی بود در NHL فهرست.

آن را برجسته برادری ارائه شده در سطح خود را از تمایز محدود است.

جان Slaney. آلن Nasreddine. Micki DuPont. Nate Guenin. کوری پاتر. اندرو هاچینسون. Alexandre پیکارد. دیلن ریس. تیلور Chorney. خواهد اونیل. استیو Oleksy. دیوید Warsofsky. کریس تابستان است. ژاک Trotman.

و کوین Czuczman.

انگیزه برای نگه داشتن این نوع از بازیکن دو برابر است. برای اولین بار آن را می دهد Wilkes-Barre/اسکرانتون پنگوئن یک لنگر در خط آبی آنها تکیه می کنند و تقریبا در هر وضعیت. آن را فراهم می کند یک چاشنی مربی برای جوان چشم انداز که در حال حرکت از طریق خط لوله و ایده آل را در راه خود را به NHL.

Czuczman آخرین به پر کردن آن نقش دارد.

پس از 13 بازی با جزایر نیویورک به عنوان یک undrafted رایگان و امضای عامل در اواخر فصل 2013-14, تقریبا تمام Czuczman را تجربه حرفه ای از آن شده است در AHL که در آن او 374 بازی های حرفه ای زیر کمربند خود را.

عادلانه اسکیت باز که می تواند حرکت جن است و دارای یک نقطه قوت شات Czuczman حلال است دارایی بر روی یخ برای Wilkes-Barre/اسکرانتون پنگوئن.

(حسن نیت ارائه میدهد ویدئو Wilkes-Barre/اسکرانتون پنگوئن)

اما بزرگترین ارزش برای سازمان ممکن کردن یخ به او ارائه راهنمایی برای چند تا از پنگوئن ها’ چشم انداز کردن یخ شبیه به نقش سابق Wilkes-Barre/اسکرانتون پنگوئن به جلو مانند تام Kostopoulos و گرت Wilson مسکونی در فصل های اخیر.

بازیکنان NHL فهرستی از قبیل آنتونی Angello and Sam Lafferty باید اشاره کرد Czuczman است کمک به آنها آموزش های ظریف بودن یک حرفه ای بازیکن هاکی. او احتمالا همچنان به انجام همین کار را برای امثال Wilkes-Barre/اسکرانتون defensemen Niclas Almari Pierre-Olivier جوزف و دیگران.

Czuczman صرف نزدیک به چهار هفته در NHL فهرستی در طول ماه های دسامبر و ژانویه اما تنها پس از صدمات ویران خطوط آبی از هر دو NHL و اهل فهرست اسامی. او به عنوان یک هفتم defenseman که برای کشش هرگز در NHL صف.

آینده: کوتاه از چیزی زمین شناسی اتفاق می افتد به سازمان دفاعی عمق آن تردید Czuczman را تا به حال بازی یک بازی نتیجه برای NHL پنگوئن. او به سادگی محدود است به عنوان یک بازیکن.

در صورت بعید است که اهل نجومی رزومه Czuczman خواهد شد بازگشت به Wilkes-Barre/اسکرانتون پنگوئن.

اما این بدان معنا نیست که او یک کلید کمک به Pittsburgh Penguins’ آینده.

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در srorabaugh@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
پنگوئن/NHL | ورزشی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de