حدود یک ساعت پیش

“اگر شما او را می دانستند /// و او را مرده بر روی زمین ///

چگونه می تواند شما را هنگامی که شما می دانید؟”

“اوهایو” (1970) • Crosby, Stills نش و جوان

جستجو برای عدالت محوری بر یک جوان لورل Krause در حال حاضر رسیده نیم قرن.

در 4 مه سال 1970 گروهی از اوهایو ملی Guardsmen افتتاح شد آتش سوزی در دانشگاه ایالتی کنت قطع چهار دانش آموز و زخمی شدن نه نفر دیگر. در میان کشته شدگان بود 19 ساله آلیسون بث Krause.

“من می خواهم دولت برای گفتن حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است” گفت: لورل Krause, 65, آلیسون خواهر کوچکتر.

آلیسون Krause, یک دانشجوی سال اول افتخارات دانش آموز از چرچیل بود که در یک محوطه پارکینگ بیش از یک زمین فوتبال حذف از سربازان خوشه بالاتر از دانشگاه. خود M1 تفنگ را کاهش داده و به دنبال آن fusillade 67 عکس.

13-دوم ظهر رگبار گلوله کشته Krause; جفری میلر, 20, از پلینویو n. y.; لایحه شرودر, 19, از لورین اوهایو; و شنی L. Scheuer, 20, از بردمن, Ohio.

ضد جنگ تظاهرات جاروب دانشگاه در سراسر کشور بیش از ریچارد نیکسون رئیس جمهور تصمیم به گسترش جنگ در ویتنام با سفارش نیروهای ایالات متحده برای حمله به کامبوج حمله به یک ویتنام شمالی پایه.

“من تنها خواهر کشته شد زمانی که من 15 و” لورل Krause که زندگی در کالیفرنیا گفت: Tribune-Review. “من اینجا هستم تا به بایستید و بگویید من خواهر داستان.”

مجموعه ای از سنگ استوار بالای آلیسون Krause رز گرانیت سنگ قبر است که اچ با یک ستاره داود و نام او در زبان عبری همراه با کلمات “دختر محبوب و خواهر.”

یک پرچم آمریکا است که در زمین کاشته شده در گوشه سمت راست از قبر او.

او نشانگر می ایستد در مقابل یکی از والدین در بتی روزنبرگ پارک وی یهودی در مرکز گورستان کوچک, رسمی, زیادی جمع شده در یک ویلکینز Township محله.

روز قبل از تیراندازی آلیسون حال صحبت با نگهبان ملی بود که یاس بنفش بیرون زده از هر بشکه از تفنگ خود را. یک افسر ناراحت شد و در زمان دور گل که Allison, گیر افتاد, زمانی که او آن را انداخت پایین.

“گل بهتر نسبت به گلوله” او شنیده بود به می گویند.

نوشته مورخ 3 مه سال 1970 حک شده است در سراسر پایین سنگ مزار.

غیر قابل تصور گستراند

جمعیت حدود 3000 جمع آوری و یا در نزدیکی پردیس رایج آن روز — که به دنبال چندین روز از زمان تظاهرات.

دانش آموزان clanged پیروزی بل به طور سنتی استفاده می شود به معنی برنده در زمین فوتبال است. اعتراض آغاز شد و با اولین سخنرانان.

“قدرت که می شود تصمیم گرفت که (اعتراض) هرگز اتفاق خواهد افتاد گفت:” گاردنر مک لین یک الیزابت شهرستان بومی بود که در یک ایالت کنت دانشجوی سال اول که سال و یک خبرنگار برای دانش آموز کاغذ.

سربازان اولین شلیک گاز اشک آور جمعیت را پراکنده کنند. باد منفجر plume در چهره شان مک لین گفت. برخی از دانش آموزان انداخت قوطی در سربازان. دیگران فلفلی آنها را با سنگ.

در برخی از نقطه گارد ملی نقل مکان کرد و به پایین تپه مک لین گفت. سربازان شد جعبه در یک حصار در اطراف زمین فوتبال و دانشجویان بودند و در اطراف آنها. برخی از سربازان اشاره کرد و تفنگ در آنها. مکلین دیدم اعضای گارد ملی پیاده روی تا تپه نسبت به تیلور سالن. او راه می رفت در سراسر طرف.

جان Cleary سپس ایالتی کنت دانشجوی سال اول از شمال ایالت نیویورک, تماشا به عنوان Guardsmen صعود پتو تپه.

در حال حاضر یک کاج شهرستان ساکن Cleary گفت که او در نظر گرفته شده برای پیاده روی به اطراف تیلور سالن اما متوقف به طور خلاصه به تماشای گارد ملی و نیروهای نظامی منتقل می کند.

مک لین بولینگ سبز اوهایو گفت که او راه می رفت در سراسر انتهای دیگر از درس ساختمان در مقابل سربازان.

هنگامی که آنها به بالای تپه برخی از سربازان نیمه زانو زد و خود را کاهش تفنگ Cleary گفت.

“آنها به نوعی همه را متعجب کرد,” او گفت:, “و اخراج بر ما.”

مکلین شنیده ام اما با دیدن آنچه که او در نظر گرفته بودند شلیک شد.

“این یک شلیک” او گفت:. “سپس all hell broke loose.”

او به خاطر تماشای Guardsmen جلوگیری از مردم را از نزدیک زخمی و مرده است.

یک گلوله زده کلاری در قفسه سینه به عنوان او ایستاده بود در لبه یک پارکینگ حدود 75 فوت از سربازان. ضربه زدم و او را بیهوش.

دانش آموزان با عجله به stanch خونریزی.

“آنها احتمالا زندگی من را نجات داد” گفت: بدیهی که بهبود در طول تابستان و بازگشت به ایالت کنت در پاییز در نهایت فارغ التحصیل و مشغول به کار به عنوان یک معمار قبل از بازنشستگی به کار خود مشاوره کسب و کار.

فیل Mongell هنوز در شگفتی که چرا از اعضای گارد ملی به نام به سبزها جنگ ویتنام تظاهرات در کنت واقع در خارج از اکران در حدود 100 مایلی شمال غربی پیتسبورگ — احساس زندگی خود را آنقدر در معرض خطر است که آنها آتش گشودند.

“تنها جایی که آنها به ضرب گلوله افراد (ضد جنگ معترضان) بود که در ایالتی کنت. آن را سخت به این باور است” گفت: Mongell از Uniontown بود که در کلاس در زمان.

او راه می رفت خارج از کلاس درس ساختمان متوجه نیست که چه چیزی اتفاق افتاده بود. Sirens wailed. او را دیدم دود.

“من می توانم بوی باروت و من می توانید ببینید که بچه ها زخمی شدند” Mongell گفت.

روز بعد او آموخته دوست خوب خود بیل شرودر کشته شده اند.

دو کار کرده بود با هم در یک “بسیار خسته کننده” کارخانه خط مونتاژ در کلیولند آسیاب پودر ساخت قطعات کوره های پیتزا.

شرودر در رزرو مسئول آموزش سپاه یا ROTC اما او نه در حمایت از جنگ ویتنام Mongell گفت.

“بیل را ضد جنگ شعار در مقابل کوره” در هنگام تغییر دوم و کارگران در روز تغییر خواهد پاسخ خود را با پیام “در کشور ما آن را دوست دارم یا آن را ترک کنید.”

“به شلیک بی هدف به مردم بود که قتل” Mongell گفت. “این خیلی غم انگیز او را به زندگی می کنند زندگی خود را.”

به خاطر سپردن آلیسون

آلیسون Krause متولد شد و در کلیولند و خانواده او بعد از زندگی در Beulah جاده در چرچیل در اواسط دهه 1960 بود. پدر او مشغول به کار در این نزدیکی هست Westinghouse Electric Co. مرکز تحقیق و توسعه.

آرتور Krause در زمان کار در یک کارخانه وستینگهاوس در نزدیکی بالتیمور در حالی که آلیسون حضور چرچیل ، او فارغ التحصیل از دبیرستان در Silver Spring, Md. خانواده و بازگشت به چرچیل در تابستان سال 1969 هنگامی که پدر او منتقل وستینگهاوس کارخانه در نزدیکی گرینزبورگ.

آلیسون یاد شده به عنوان “بسیار هوشمند و دوستانه” در پیام اخیر ارسال شده توسط دبورا Lex در یک چرچیل دبیرستان Facebook صفحه.

او در سابق جوزف هورن Co. فروشگاه در مونروویل مرکز در رخصتی بهار, مدت کوتاهی قبل از بازگشت به ایالت کنت یکی چرچیل گراد گفت.

برگ بو و طعم به یاد می آورد که پدر و آلیسون تا به حال این نوع درگیری که معمولی برای بار. آلیسون لیبرال تر و به دست می آمد در برابر جنگ. پدر او بیشتر محافظه کار و پشتیبانی نظامی ایالات متحده در ویتنام است. آلیسون می خواستم برای رفتن به وودستاک جشنواره موسیقی در ماه اوت سال 1969. پدر و مادر او را متوقف و او را از رفتن.

آلیسون یک هنرمند می خواستم برای انتقال به دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو به مطالعه هنر درمانی “به عنوان یک راه درمانی مردم گفت:” لورل Krause که بازدید آلیسون خواهر 19th تولد فقط دو هفته قبل از مرگ او.

برگ بو و طعم به یاد می آورد که آلیسون به حال با پدرش صحبت کرد آخر هفته قبل از عکسبرداری است. در واکنش به این خبر از اعتراض و شورش در مرکز شهر کنت آرتور Krause گفت: دختر خود را به مراقب باشید. آلیسون به او اطمینان کرده و گفت که او نمی شرکت در مارس 1, اعتراض, مرکز شهر, که در آن ویندوز شد گران و برخی از فروشگاه ها را غارت کردند.

به عنوان برای 4 مه 1970 لورل Krause گفت که او بود او را شگفت زده کرد, خواهر حضور داشتند در اعتراض به جای مانده در کلاس.

“او بسیار گوش خراش. او می دانست که او تا به حال وجود داشته باشد” لورل Krause گفت. “این یک مبارزه علیه جنگ ویتنام.”

ماموریت همچنان ادامه دارد

مقامات تا به حال ممنوع مارس 4, اعتراض پس از گارد ملی اوهایو به نام شده بود برای سرکوب یک آخر هفته از اختلالات که شامل شورش در مرکز شهر کنت و سوزاندن ایالتی کنت ROTC ساختمان ممکن است 2.

چالش شخصیت واقعی حوادث است که موجب تیراندازی از جمله که به منظور به آتش کشیدند. لورل Krause معتقد است مقامات از جمله گارد ملی اوهایو می خواستم برای ارسال یک پیام به ضد جنگ جنبش که آن را دیگر تحمل اعتراضات و همراه با خشونت.

“آن مورد هدف قرار گرفت ترور و اعدام فراقضایی” او گفت:. “دولت مجاز به کشتن معترضان.”

هیچ از اعضای گارد ملی اوهایو بودند همیشه محکوم کرد. یک قاضی فدرال در کلیولند در سال 1974 رد اتهامات علیه هشت سابق Guardsmen گفت: دولت را ثابت کند “ورای شک معقول” وجود قصد خاص به دانش آموزان محروم از حقوق مدنی خود را.

نه سال پس از تیرباران, a $20 میلیون مدنی طرح دعوی در دادگاه که خانواده متوفی و زخمی ها را در برابر گارد ملی حل و فصل شد در خارج از دادگاه برای $675,000.

Krause گفت: آنها توافق کردند برای حل و فصل به ارائه پول برای کمک به زخمی ها به دانش آموزان پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را.

“این نا امید کننده است” گفت: بدیهی که با حضور در دادگاه است.

این سیستم عدالت بود “تقریبا تقلب در برابر آنها” او گفت:. “همدردی خود را به Guardsmen. در ذهن مردم بودند در حال حاضر ساخته شده است.”

در زمان آرتور Krause که در سال 1988 به نقل از به نقل از او می خواست حقیقت را به بیرون می آیند در این دادگاه و آن را نداشت.

“پدر من می خواستم برای نشان دادن نسل جوان به شما می تواند در پیدا کردن عدالت از طریق دادگاه” لورل Krause گفت.

این یک تعقیب او تا امروز ادامه دارد.

لورل Krause در حال برنامه ریزی برای میزبانی ایالتی کنت حقیقت دادگاه در روز دوشنبه در خارج از محل پردیس — یک شمارنده به مراسم دانشگاه برنامه ریزی شده بود در طول تعطیلات آخر هفته و در سالگرد 50 قبل از اینکه nixed توسط coronavirus محدودیت.

او می خواست او را رویداد همزمان با رسمی مراسم بزرگداشت کنت دولت برنامه ریزی شده بود “به حقیقت از سمت خود را از داستان است.”

“من این کار را انجام دهند تا روز مرگ من,” لورل Krause گفت. “این یک مرکزی لحظه در زندگی من بود. من ایستاده ام با خواهر من.”

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, jnapsha@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | منطقه ای | داستان بالا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de