رنگ موی خود را در طول COVID-19? در اینجا برخی از نکات

محتوای مقاله در ادامه

“ورزش در حال حاضر آنها در یک موقعیت که در آن آنها فکر می کنم ‘Ok من واقعا نیاز به عمل’,” Demelo می گوید. برای کسانی که نمی توانید صبر کنید برای سالن برای بازگشایی, او توصیه می کند چیدن یک محصول مانند Féria مطلق پلاتین شدید پلاتین.

“این به شما می دهد هفت سطح از آسانسور فقط با 30-حجم دهنده,” او می گوید. “آنها به توسعه این محصول آن را به امن برای شما می شود قادر به گرفتن این مسائل را در دست خود.”

Balayage برجسته دیگر پیشرفته تکنیک های رنگ هنوز هم بهترین سمت چپ به مو حرفه ای.

در حالی که Demelo اذعان می کند در خانه رنگ مو هنوز هم ممکن است مشهور ترین راه حل در این مرحله آن است که ممکن است با توجه به وضعیت در حال انجام.

“من واقعا در کنار آرایشگری” Demelo می گوید. “من مالک من نشستن در این قایق است. من درک می کنم. … آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها در حال ایجاد کار بیشتر برای آنها را زمانی که آنها بازگشایی و مشتریان خود را دوباره.

“اما آن است که واقعا در مورد اطلاعات و همکاری با یکدیگر برای اطمینان از که ما توانمند سازی مردم به اطلاعات صحیح به این امور به دست خود اساسا چرا که آنها هیچ گزینه ای دیگر است. “

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>