محتوای مقاله

اهالی بریتیش کلمبیا ممکن است به زودی قادر به افزایش خود را امن تعامل با مردم و هنوز هم کمک به حفظ COVID-19 تحت کنترل با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این استان در روز دوشنبه.

B. C. s سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که اتفاق می افتد ممکن است روز چهارشنبه منتشر خواهند شد. برتر جان هرگن برنامه ریزی شده است به رول از یک برنامه که در روز برای کاهش, کاهش محدودیت ها در چند هفته آینده.

روز دوشنبه در مدل کامپیوتری منتشر شده توسط این استان برآورد شده است که محدودیت در محل در حال حاضر کاهش تعاملات بین مردم به 30 درصد از حد نرمال است. مردم نامیده می شدند به نگه داشتن دو متر دورتر از کسانی که در خانواده خود را. محدودیت — که بسته به دانشگاه و بارها در حالی که ممنوعیت خوردن در ناهار خوری رستوران — را به طور قابل توجهی کاهش می یابد میزان گسترش ویروس و بستری شدن در بیمارستان.

افزایش تعاملات به 40 درصد از نرمال برآورد شده است اجازه می دهد تا منحنی به ادامه پهن باشد و درایو جدید موارد به صفر است. این مدلسازی تخمین زده است که تعاملات می تواند افزایش یافته و به 60 درصد از نرمال و هنوز هم نگه داشتن این ویروس گسترش و بستری شدن در بیمارستان تحت کنترل است اما نه درایو جدید موارد به صفر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de