پرسه زن, آوریل 5 سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

4 دقیقه پیش

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.


شام رایگان توزیع شود امروز

هر کسی که نیاز به یک وعده غذایی رایگان خوش آمدید برای آمدن به گوسفند قهوه, 1821 Fifth Ave. آرنولد در 5 بعد از ظهر امروز به صورت رایگان برای takeout شام.

وعده های غذایی در دسترس خواهد بود تا 6 بعد از ظهر یا تا زمانی که مواد غذایی از بین رفته است. لطفا با استفاده از درب جلو.

بسته بندی و پاکسازی داوطلبان مورد نیاز از 3 تا 6:30 p. m. و دسر کمکهای مالی خوش آمدید.

شام به حال ساخته شده ممکن است از کمک های مالی به شفقت شبکه, گوسفند, Inc., کسب و کارهای محلی و اعضای جامعه. به داوطلب با شفقت شبکه و یا اگر شما نیاز به تماس 724-448-8173 یا ایمیل Invr4get911@aol.com.


ملی بعد از نماز به livestreamed

برداشت جامعه کلیسا را livestream ملی بعد از نماز در ساعت 10 صبح و 3 و 7 بعد از ظهر پنج شنبه در harvestpa.org.

موضوع امسال این است که “دعا جلال خدا در سراسر زمین است.”


Kiski شهرستان برنامه پاکسازی روز

Kiski شهرستان بهار پاکسازی روز خواهد بود از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر جمعه و از 7 صبح تا ظهر شنبه در شهرستان آتش نشانی پارکینگ 1037 مسیر 56.

مواردی که پذیرفته نمی شود, شامل, الکترونیک, چوب, زونا, رنگ, روزانه, زباله, مصالح ساختمانی, سیستم های تهویه مطبوع و یخچال و فریزر و فریزر و یا مواد خطرناک. کوچک لاستیک گرفته خواهد شد برای 4 دلار هزینه و لاستیک کامیون برای $6.

این رویداد برای شهرستان تنها ساکنان. اثبات اقامت ممکن است لازم باشد. فاصله مقررات خواهد بود مشاهده شده و ساکنان باید پوشیدن یک ماسک و خود را کمک به تخلیه.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 724-478-2737 و یا بازدید kiskitownship-pa.gov.


رایگان مخابرات-مراقب برنامه های ارائه شده توسط کنکوردیا

لوتری وزارتخانه است پذیرش مشتریان جدید و داوطلبان برای خدمات رایگان به نام تله مراقبان.

داوطلبان را مختصر روزانه تلفن تماس از 8 تا 10 صبح روزهای هفته به افراد و مطمئن شوید که آنها می توانید پاسخ به تلفن و سپس یک چت کوتاه.

مشتری به طور متوسط در خانه محصور است و یا بیمار یا معلول به طور معمول بیدار و عملکرد 8:30 a. m. و می داند که داوطلب به افراد دیگر تماس بگیرید و می توانید تنها با آنها صحبت می کنند برای چند دقیقه در هر روز. مشتریان می توانید شروع و پایان دادن به خدمات در هر زمان.

داوطلبان کسی که نمی معمولا خانه را ترک قبل از ساعت 10 صبح تا یک تلفن خوب رفتار برخوردار صحبت کردن به مردم است و قادر به تشخیص اگر یک مشتری است که با داشتن یک مشکل و سپس واکنش مناسب به آموزش خود را.

این برنامه انجام روال چک پس زمینه در تمام داوطلبان بالقوه و هر داوطلب اختصاص داده است و سپس یک یا دو مشتری. اگر یک داوطلب نمی تواند رسیدن به یک مشتری با آنها تماس تلفنی مراقبان کارکنان است که طول می کشد بیش از وجود دارد.

برای اطلاعات در مورد چگونه به داوطلب و یا استفاده از این برنامه رایگان تماس الن Milich در 724-352-6260.


با تشکر از شما

جیمی کاتلر می خواهم برای تشکر از ادوارد توس جان کاسه و همسرش, Kraige کاتلر و بقیه خدمه در کیستون Rustproofing برای کار سخت و فداکاری خود مطمئن شوید ما لوازم پزشکی و تجهیزات نظامی و تجهیزات آبکاری با خیال راحت به طوری که پزشکان و پرستاران و سربازان ما قادر به انجام شغل خود را با خیال راحت و به اندازه کافی.


تقویم

آپولو

چهار شنبه: چرخ خوب شنبه کامیون مواد غذایی, رویداد های آپولو کمیته حوادث خواهد بود از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در امتداد خیابان راه آهن. فروشندگان را شامل اصلی فشار آب و میمون بد بو دوناتها. هر کامیون مواد غذایی فروشنده که مایل به شرکت در یک رویداد آینده باید ایمیل apolloevents@gmail.com.

آرنولد

مه 31: سالانه Rockin’ روزولت کنسرت لغو شده است.

Gilpin

پنج شنبه ها: Gilpin Volunteer Fire Department خدمت takeout مواد غذایی از 5 تا 7 بعد از ظهر در سالن آتش, آشپزخانه, 113 Firehall جاده ها است. منو: کل پیتزا, هات داگ, ساندویچ مرغ, ماهی, ساندویچ, همبرگر, چیز برگر, مرغ, نوار, nachos در و پنیر, سیب زمینی سرخ کرده و قارچ حلقه های پیاز و پنیر و چوب و نرم چوب شور. پیشرفت سفارشات تشویق کرد. تحویل در دسترس Leechburg منطقه است. پول نقد و چک پذیرفته شده است. سفارشات: 724-845-7200

هریسون

ژوئن 21: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن در VFW. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط خریداری شده برای مارس رویداد تقدیر خواهد شد. بلیط و اطلاعات بیشتر: لورن 412-537-5934

Harrison Township سازمان آب شروع به خیط و پیت کردن شیرهای آب در شهرستان. این پروژه چندین هفته طول بکشد. مشتریان ممکن است تجربه کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ. اطلاعات بیشتر: تماس با اقتدار در 724-226-2500 ext. 2.

Kiski منطقه مدیره مدرسه

چهار شنبه: Kiski منطقه مدیره مدرسه برگزار خواهد شد ارائه بودجه در 7 p. m. آنلاین. برای ورود دستورالعمل ایمیل john.tedorski@kiskiarea.com تماس بگیرید و یا 724-842-0427 11 صبح روز سه شنبه.

لاور بارل

جمعه ها: لاور بارل Volunteer Fire Department Kinloch فروش takeout مواد غذایی از 3 به 7 p. m. در firehall, 916 نیویورک Ave. منو: بال مرغ, ماهی, ساندویچ مرغ, ساندویچ, استیک hoagie پیتزا و بیشتر. برای یک منوی کامل بازدید facebook.com/lowerburrellvfc1/. سفارشات: 724-339-7537 یا 724-212-3120

امروز: بارل هیئت مدیره مدرسه برگزار خواهد شد بودجه جلسه کارگاه آموزشی آنلاین در 6 p. m. به بحث 2020-21 بودجه صندوق به طور کلی. برای دستورالعمل در مورد نحوه نمایش و یا شرکت در جلسه بازدید از منطقه سایت: بارل.k12.pa.ما/

سه شنبه تا جمعه: American Legion آشپزخانه باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات سفارشات از اعضا و مهمانان از 2 تا 7 p. m. در این پست 1100 حیات وحش تسلیم جاده ها است. برای منو بازدید facebook.com/post868/. سفارشات: 724-339-9417

آوریل 25: The Lower Burrell یادبود روز رژه و مراسم لغو شد.

نیو کنسینگتون

چهار شنبه: The New Kensington High School Class از سال 1950 ناهار لغو شده است. این گروه را در ماه جولای. پرسش: جان 724-339-7128

سه شنبه ها: مونت سنت پیتر کلیسای برگزاری سالانه آن سنت آنتونی Novena تقریبا زنده و آنلاین در 7 بعد از ظهر از طریق اواسط ماه ژوئن در کلیسای Facebook صفحه facebook.com/MSPParish/. دعا برای نوونا در دسترس هستند در Facebook صفحه: چند ساعت قبل از رویداد زندگی می کنند آغاز می شود. این یک صفحه و هر کسی می تواند مشاهده و شرکت کنند حتی کسانی که بدون Facebook account.

امروز: نیو کنسینگتون خوبی توسعه اقتدار دیدار خواهد کرد در 7 p. m. آنلاین از طریق زوم. برای دسترسی به این دیدار بازدید از زوم.ما/j/84886372329 و استفاده از جلسه ID 848 8637 2329. فقط صوتی, تماس 1-253-215-8782. جزئیات: 724-594-4218

مارس 16: سالانه نقدی باش اسپانسر شده از طرف نیو کنسینگتون Volunteer Fire Department شماره 1 خواهد بود livestreamed آنلاین شروع در 2:30 بعد از ظهر مارس 16. تمام بلیط مفتخر خواهد بود و “پول اضافی اگر در حال حاضر” مقدار خواهد شد در این جایزه است. جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای مشاهده این رویداد خواهد بود ارسال شده در facebook.com/NewKenfd1cashbash/. بلیط ها هنوز هم در دسترس است. بلیط: 724-335-4100

مردمان کتابخانه کتاب فروش است که به طور نامحدود به تعویق افتاد.

پیتسبورگ

امروز: Allegheny Valley فصل از زنان در کسب و کار شبکه را ملاقات خواهد کرد و در ساعت 8 صبح آنلاین. کسانی که شرکت می توانند یاد بگیرند که چگونه گروه پشتیبانی از رشد و موفقیت زنان در کسب و کار. رزرو مورد نیاز است. رزرو و ثبت اطلاعات: سوزان Kinger, 412-782-4848 یا skinger607@dollarbank.com

Saxonburg

آوریل 25: این Saxonburg روز یادبود جشن لغو شد.

اسپرینگدیل

از طریق مه 8: اسپرینگدیل قصبه را انجام نشانی گرگرفتگی برنامه. مشتریان ممکن است تجربه تغییر رنگ آب و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه. اگر تغییر رنگ همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی از زمان تماس آب بخش در 724-274-9414.

Tarentum

امروز: Tarentum شورای اسلامی انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 6 p. m. به صورت آنلاین در زوم. برای دستورالعمل در مورد نحوه شرکت بازدید قصبه وب سایت tarentumboro.com/. برای گوش دادن به این جلسه تماس 1-646-558-8656 و استفاده از جلسه ID 830 4865 0987.

جولای 3: اجلاس شلنگ استقلال روز آتش بازی لغو شد.

بالا Burrell

جمعه ها: بالا بارل Volunteer Fire Department فروش takeout شام از 4:30 تا 7:30 p. m. در آتش سالن 4370 هفتم خیابان جاده ها است. منو: غذا طرف و پیتزا. این هفته ویژه شامل یک دوجین کل بال مرغ 15 دلار; نیم دوجین بال $7.50 و تازه برش سیب زمینی سرخ کرده, $4. مشاهده کامل منو اینجا را کلیک کنید. پیشرفت سفارشات تشویق تماس 724-339-2080 یا نظم در فرد و صبر کنید.

چهار شنبه: بالا بارل ناظران دیدار خواهد کرد در 7 p. m. تا حدی توسط تلفنی در شهرداری ساختمان 3735 هفتم خیابان جاده ها است. فیزیکی حضور محدود خواهد شد و کسانی که شرکت باید پوشیدن یک ماسک صورت و اطاعت 6 پا فیزیکی فاصله. ساکنان خواسته به خودداری از حضور در فرد مگر اینکه خود موضوع نیاز به توجه فوری. مشارکت عمومی از طریق نظر نوشته شده ترجیح داده است. نوشته شده نظرات باید ارسال توسط 4 p. m. روز شنبه به ubtwp@upperburrelltwp.com و یا از طریق پست. دستور کار ارسال شده است در upperburrelltwp.com/.

Vandergrift

جمعه ها و شنبه ها: از سربازان جنگ های خارجی را به فروش takeout مواد غذایی با منظقه وانت از 4 تا 8 بعد از ظهر در پست 141 سامنر Ave. منو: ده چاشنی بال با سیب زمینی سرخ کرده بزرگ $20; میگو با سیب زمینی سرخ کرده, $8; چهار مرغ تخته با سیب زمینی سرخ کرده, $5; و پیتزا. مواد غذایی تمام $4: قارچ میله های پنیر پیتزا, سیاهههای مربوط, پوشیده با نان گل کلم و سیب زمینی سرخ شده, پنیر, خایه ها, فلفل هالوپینو poppers کلم بروکلی و پنیر چدار گزش حلقه های پیاز و پوشیده با نان کدو سبز است. سفارشات: 724-568-1427


لغو و تغییرات

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی خواهد ماند. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو جلسات هیئت مدیره سوسیس فروش و روز مادر افزایش فروش.

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

هریسون

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

ژوئن 6: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

مارس 21: Mingle در رویداد اصلی لغو شده است.

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل springdaleboro@hotmail.com

شهرستان اسپرینگدیل

جمعه: یکنوع بازی شبیه لوتو باش برنامه ریزی شده توسط Allegheny دره داوطلب آتش Co. است به تعویق افتاد. بلیط مفتخر خواهد بود که این رویداد rescheduled. بازپرداخت صادر خواهد شد به کسانی که نمی توانند حضور هنگامی که آن را دوباره. آتش سوزی شرکت با تشکر از شما برای درک خود را.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

شنبه: عصر دلو نشان می دهد برنامه ریزی شده در کازینو تئاتر موکول شده است باید در ساعت 2 بعد از ظهر Aug. 30 در تئاتر است. بلیط های در حال حاضر خریداری خواهد شد در ماه اوت است. برای بازپرداخت ایمیل jlo129@live.com.

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

نشستن در خانه در تمام طول روز بسیاری از ما درخواست خودمان را چگونه ما می تواند کمک به دیگران در طول این بیماری همه گیر. خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل vndnews@tribweb.com.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Gebze Escortmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishow to buy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme İle Nakit