B. C. نظر آلبرتا جدید تلفن همراه برای کمک به قرارداد ردیابی COVID-19

محتوای مقاله

ویکتوریا — B. C. بررسی یک گوشی جدید برنامه از آلبرتا دولت است که می تواند کمک به ردیابی شیوع COVID-19 اما تصمیم گرفته نشده که آیا لازم است به استفاده از در این استان است.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: آن را بیش از حد به زودی بدانند که آیا این فن آوری خواهد بود مفید به B. C. برنامه برای شناسایی و ردیابی و قرنطینه آینده موارد COVID-19.

“ما در حال روشن نیست که وجود دارد هر گونه شواهد حداقل در متن ما که چیزی در همه گوشی هایی که به آنها می دهد پیام های عمومی در مورد جایی که آنها شده اند ممکن است و یا که آنها ممکن است در تماس با چیزی است که ما نیاز داریم در حال حاضر,” او گفت:.

“ما هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود اگر وجود دارد یک محصول است که می تواند به ما کمک کند با نیازهای ما. ما کاملا در این کار است.”

در علاوه بر این به تلاش برخی از برنامه های, B. C. نیز تحقیق در مورد اینکه آیا افزایش آن موجود در آن سیستم می تواند مفید باشد.

“ما نیاز به پیدا کردن سمت راست آن برای حمایت از این کار است که ما انجام می دهیم نیست که ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل میکند” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>