پلیس به دنبال مظنون در سمت غرب کودک-برگشتاندن تلاش

محتوای مقاله

ونکوور پلیس در حال بررسی حادثه اقدام به کودک برگشتاندن در ونکوور, وست پوینت خاکستری محله در روز چهارشنبه و به دنبال کمک به شناسایی مظنون است.

12-ساله شد او دوچرخه سواری در غرب 6th, خیابان بین Trimble و Sasamat خیابان در مارس 6 حدود 3:30 بعد از ظهر هنگامی که یک مرد در یک پارک خاکستری یا نقره ای وسیله نقلیه به او گفت: “بیا نگاه به ماشین من.” دختر جوان ترسیده بود و به خانه سوار به او بگویم ،

“به عنوان وحشتناک یک وضعیت مانند این می تواند برای یک کودک خردسال به او نشان داد او شجاعت و درست نه درگیر شدن با این مرد گفت:” Const. Tania Visintin. “ما او را ستایش برای او شجاعت است.”

مظنون است که به عنوان یک مرد سفید بین 20 و 30 سال است. مظنون خودرو به عنوان یک وسیله نقلیه بزرگتر — احتمالا یک ون یا SUV — که نور خاکستری یا نقره ای. این خودرو تا به حال یک سقف و رک.

پلیس بپرسید هر کسی با اطلاعات dash cam فیلم و یا کسانی که وسایل نقلیه مجهز به کارخانه های نظارت تصویری (به طور خاص از یک تسلا) بودند که در 4400, 4500 و 4600 بلوک غرب 6th, خیابان حدود 3:30 p. m. در مارس 6 برای تماس با 604-717-0602 یا جلو جنایت در 1-800-222-8477.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>