17 دقیقه پیش

دنور — کلرادو رستوران که باز برای خدمات کامل در روز مادر در سرپیچی از دولت قوانین ممنوعیت ناهار خوری نشسته بود دستور داد به دوشنبه بود و مجوز آن به طور نامحدود به حالت تعلیق توسط مقامات بهداشتی.

یک ویدیو ارسال شده توسط کلرادو جامعه رسانه ای نشان داد مردم نشسته در جداول و انتظار نزدیک به هم در خط در مقابله C&C صبحانه و کره ای آشپزخانه در حالی که دیگران به صف خارج است.

به جز برای یک فرد با پوشیدن یک ماسک روی صحنه در رستوران در قلعه سنگ در حدود 30 مایلی جنوب دنور به نظر می رسد شبیه به یک روز پر مشغله در بسیاری از رستوران ها قبل از دولت اجازه تنها takeout خدمات به دلیل coronavirus.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت: رستوران بود “باعث فوری خطر سلامت” و آن مجوز کسب و کار باقی خواهد ماند و به حالت تعلیق تا زمانی که آن است که دیگر یک تهدید.

“ما در حال راه رفتن tightrope بین حفاظت از همه ما سلامت و البته تلاش برای رشد اقتصاد ما,” او گفت:. “این به اندازه کافی سخت به راه رفتن بدون مردمی تکان دادن طناب به دلیل خود را ایدئولوژیک یا ضد علمی انداز که آنها را انتخاب کنید بیش از زندگی از برادران و خواهران ما.”

این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: اگر صاحبان حاضر به پیروی بیشتر اقدام قانونی خواهد بود گرفته شده است که می تواند شامل لغو مجوز آن.

“این عادلانه نیست به بقیه جامعه و دیگر صاحبان کسب و کار که به دنبال امن در خانه و انجام بخشی خود را,” گروه, مدیر اجرایی, John M. Douglas, جونیور, در بیانیه ای گفت.

در یک صدای جیر جیر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رستوران گفت: صاحبان آنها ایستاده بودند تا برای امریکا کسب و کارهای کوچک و قانون اساسی و در برابر پلیس’ نفس بیش از حد در پاسخ به شیوع بیماری است.

صاحبان جسی و مارس Arellano نمی تواند نظر رسیده تلفنی در روز دوشنبه. پس از تخمگذار کردن بسیاری از کارکنان خود را در طول شیوع جسی Arellano گفت KCNC-تلویزیون روز یکشنبه که آنها می خواستند برای گرفتن توجه قانونگذاران. او اذعان کرد که آنها می تواند تحریم های اعمال خود اما گفت: آنها می خواستند بدانند که چقدر حمایت آنها بود.

“ما که اگر ما در حال رفتن به سقوط ما در حال رفتن به پایین و ببینید که چگونه بسیاری از مردم ایستاده با ما” جسی Arellano گفت: ایستگاه.

رستوران در کلرادو مجاز به ارائه نشسته و خدمات تحت پلیس’ آخرین سفارش اما دولت اجازه داده است از eateries در غرب کلرادو مسا شهرستان برای باز کردن جداول به مشتریان — هر چند تنها در 30 درصد ظرفیت به دلیل تعداد کم موارد است.

Mesa County نداشته coronavirus مرگ و میر. Douglas County, که در آن قلعه راک, رستوران, واقع شده است, یک ثروتمند شهرستان است که ترکیبی از حومه شهر و مناطق روستایی است. آن را تا به حال 28 مرگ و میر ناشی از این ویروس در حدود 3 ٪ از ایالت دفعات مشاهده شده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

دسته بندی:
اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de