توسط:
پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 | 1:30 PM
دوشنبه قرار بود به علامت شروع WPIAL بیس بال و سافتبال برگشتی.

اما باز روز از فصل به طور منظم برای یک تیم — نوع.

Belle Vernon سافتبال بانوان مربی تام رودریگز از طریق برخی بدانند و فانتزی به خود جلب کرد تا نتایج این پلنگ برای اولین بار در پنج بازی این فصل است.

با دبیرستان فصل ریشه کن چون از covid-19 گیر او قصد دارد برای توییت کردن “مجازی” نتایج هر دوشنبه از طریق WPIAL و PIAA postseason.

مثلا Belle Vernon باز فصل با یک 5-2 nonsection برنده بیش از گرینزبورگ سالم. رودریگز که سوفی Godzak خواهد بازی شیر یا خط پنج hitter وظیفه با هشت strikeouts با تاریخ و اضافه کردن یک دو و RBI. یکی دیگر junior, ناتالی بود و با دو بازدید و سه بازیکن دیگر به حال حداقل یک ضربه.

“کمی وجود دارد که روش به من جنون” از دیرین Leps مربی گفت. “من در سال گذشته ، من در تلاش برای نگه داشتن دختران خوش بین است. برخی از بازیکنان بهتر ذکر شده بیشتر است. من مطمئن شوید که تمام 24 بازیکن ذکر شده حداقل در یک بازی هر پنج.”

از طریق تفکرات مربی “راد” است BVA به یک 4-1 شروع می شود.

ارشد اردن کلگ ضربه اجرا خانه برابر Waynesburg و Godzak smacked دو اجرا در یک پیروزی فولاد دره.

این پلنگ نمی خواهید شکست نخورده. رودریگز در تلاش است خود را به عنوان واقع بینانه و بی طرف — آن را مانند او هنوز بیلی Parshall بعد از همه.

از دست دادن در آمد در برابر لتروب, 4-0. این پلنگ رودریگز فرضهای موفق فقط دو بازدید در برابر Wildcats’ junior آس اردن Tallman که زده بیرون 12 در این جلسه پس از فانینگ 15 فصل گذشته.

به یاد داشته باشید این است که رودریگز جهان شبیه سازی شده به طوری که او می توانید برخی از سرگرم کننده است. Belle Vernon کشیده 2-1 ناراحت برابر رقیب و کلاس سنگین وزن Mt. دلپذیر یکی از بالا رتبه تیم ها در کلاس 4A برای باز کردن فصل. دانشجوی سال دوم اشلی Joll زدم در این بازی برنده اجرا با دو-out تنها در پایین هفتم.

“ما یک زوم در نشست فردا” رودریگز گفت. “وجود خواهد داشت یک مسابقه چیزهای بی اهمیت برای برنده شدن جوایز. ما درخواست 25 سوال. چند سوال را از کسانی که بازی. من تو را دیدم پنگوئن بود (بازی های مجازی) بنابراین من گفت: چرا که نه؟”

پاسخ صحیح به این چیزهای بی اهمیت می توانید کسب دختران کارت هدیه به استارباکس.

در حالی که رودریگز نیست در واقع مربیگری و بازیکنان نیست, بازی, رونمایی از, پیش بینی نتایج می تواند به Belle Vernon چیزی برای نگاه به جلو به هنگام خاموش کردن.

“فقط به یاد داشته باشید” رودریگز گفت: “این مجازی.”

اما او خود را تا به یک نقطه خوب است.

“هیچ rainouts این سال است.”

لایحه Beckner جونیور یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس لایحه از طریق ایمیل در bbeckner@tribweb.com و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Belle Vernon

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de