B. C. گروه های کسب و کار بازگشت هرگن تماس برای فدرال بیمار-پرداخت برنامه

محتوای مقاله

ویکتوریا — B. C. عمده رهبران کسب و کار ایالات پشت برتر جان هرگن برای تماس ملی بیمار-پرداخت برنامه برای کمک به مبارزه با COVID-19.

ده گروه های کسب و کار از میلاد و همچنین 11 انجمن از آلبرتا به آتلانتیک کانادا همکاری درخواست خود را به نخست وزیر جاستین ترودو در نامه ارسالی چهارشنبه.

“در این شرایط ما معتقدیم ارشد دولت باید شانه هر گونه هزینه های مرتبط با زمان دور از کار (یعنی بیمار پرداخت) در ارتباط با زمان همه گیر” خواندن نامه. “در زمانی که بسیاری از کسب و کار را مختل کرده است بسیار سخت اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر آن است که به سادگی مناسب برای کسب و کار انتظار می رود برای پوشش بیمار-پرداخت هزینه برای COVID-19 که در هسته خود جهانی است همه گیر و ملی و استانی اضطراری برای بهداشت عمومی.”

نامه امضا شده تا بخش عمده ای از B. C. را در بخش کسب و کار از جمله B. C. شورای کسب و کار, Greater Vancouver, هیئت بازرگانی سوری هیئت بازرگانی, B. C. اتاق بازرگانی, B. C. کشاورزی شورای توسعه شهری, موسسه B. C. حمل و نقل, انجمن, B. C. شورای جنگل صنایع و B. C. دریایی انجمن صنفی کارفرمایان.

هرگن گفت: او با استفاده از نامه ای برای افزایش پیشنهاد خود را به ترودو و دیگر premiers در یک کنفرانس پنج شنبه.

“من سپاسگزار برای رهبری است که کسب و کارهای محلی نشان داده اند” هرگن گفت. “اقتصادی ضروری است آنچه که می شود مردم را از تخت بیمار و به کار ما نیاز به مطمئن شوید که مردم به ماندن در تخت بیمار تا زمانی که آنها به خوبی.”

در حالی که برخی از کارکنان دریافت به روز پرداخت می شود بیمار با توجه به موافقت نامه جمعی یا کارفرما قرارداد, دیگران, به خصوص در مشاغل کم پرداخت اغلب باید انتخاب بین کار بیمار برای دریافت پرداخت می شود و یا ماندن در منزل و درآمد هیچ چیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>