مراقبت-تسهیلات کارکنان در انتظار پرداخت افزایش به عنوان سایت تک طرح تکمیل

محتوای مقاله

تقریبا تمام B. C. مراقبت از امکاناتی که تا به حال کارکنان مشغول به کار در مکان های مختلف آمده اند تا با برنامه ای برای محدود کردن آن دسته از کارگران به یک سایت, یک حرکت است که به منظور کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان جمعیت های آسیب پذیر.

هنوز هستند بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد روند از جمله چقدر برنامه ریزی شده پرداخت افزایش برای تحت تاثیر کارکنان هزینه خواهد شد.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری دستور داد که هیات جنبش بين دراز مدت مراقبت از امکانات محدود شود به اطمینان حاصل شود که کارکنان کار تنها در یک مرکز با چند استثنا. سفارش اثر در زمان ماه گذشته اما از آن شده است به طور کامل اجرا شده است.

B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: در روز پنج شنبه وجود دارد 545 امکانات بود که افراد مشغول به کار در سایت های مختلف و 495 یا 91 درصد تکمیل سایت تک طرح.

همه کارکنان که موضوع را به یک سایت سفارش مجاز به دستمزد ساعتی معادل قابل سلامت انجمن صنفی کارفرمایان B. C. توافق جمعی در هر دو بودجه عمومی و اپراتورهای خصوصی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>