COVID-19: Kwantlen دانشگاه برای ادامه راه دور کلاس می آیند سقوط

محتوای مقاله

Kwantlen دانشگاه پلی تکنیک است آخرین B. C. موسسه تحصیلات به آن اعلام خواهد شد با ارائه کلاس های آنلاین در درجه اول سقوط می آیند ترم به عنوان عدم اطمینان بیش از COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

با استناد به دانشجو و کارکنان ایمنی Kwantlen رئیس جمهور و معاونت آلن دیویس می گوید: اکثر کلاس ها تحویل داده می شود از راه دور و سوری مبتنی بر مدرسه ارائه خواهد شد تنها بسیار محدود در دانشگاه فرصت های یادگیری متمرکز در آن دوره ای که نیاز به استفاده از آزمایشگاه ها و مغازه ها و استودیو است.

“یک منطق دقیق تحویل طرح بهداشتی و ایمنی ارزیابی باید تایید شده توسط کشيش قبل از هر گونه دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه” دیویس نوشت: در نامه ای به کارکنان در روز پنج شنبه.

در اوایل این هفته دانشگاه بریتیش کلمبیا دانشگاه سیمون فریزر و دانشگاه ویکتوریا نیز نشان داد که اکثر کلاس ها ادامه خواهد داشت برگزار شد آنلاین سقوط می آیند با یک شماره را انتخاب کنید از کلاس های کوچکتر انجام شده در فرد مطابق با فاصله فیزیکی و دستورالعمل های دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>