آیا می دانید علائم دارای نور پس زمینه ساخته شده است؟

علائم نور پس زمینه (چاپ نشانه های روشن) برای مشاغل ، گرافیک های با فرمت بزرگی هستند که از پشت سرشان توسط یک منبع نوری (عمدتا توسط چراغ های LED) از پشت روشن می شوند. گرافیک های دارای نشانگر نور پس زمینه دارای بسیاری از برنامه های داخلی مانند مراکز تجاری ، نمایشگاه ها ، کیوسک ها و نمایشگرهای فرودگاه هستند. با این حال ، چاپ علائم روشن می تواند برای بسیاری از برنامه های خارجی نیز انجام شود ، از جمله برای علائم ساختمان ، ایستگاه های اتوبوس و حتی تابلوهای تبلیغاتی.

با فناوری مدرن امروز ، چاپ علائم نور پس زمینه روشن در انواع مختلف بسترها اکنون امکان پذیر است. چاپ نشانه های دارای نور پس زمینه نیز اکنون مقرون به صرفه تر است و محصولات نهایی بسیار با دوام تر هستند ، بنابراین تقاضا برای علائم نور پس زمینه سفارشی به سرعت افزایش یافته است.

علائم نور پس زمینه LED سفارشی از زمانی که علائم فلورسنت برای اولین بار معرفی شده است ، بسیار بهتر از آنچه در گذشته انجام شده است. این باعث می شود آنها برای صاحبان مشاغل که می خواهند سطح آگاهی را برای کسب و کار خود بالا ببرند ، گزینه ای آسان باشد.

استفاده از علائم نورپردازی با نور پس زمینه داخلی و خارجی می تواند با نشان دادن مشتریان به شما نشان دهد که نسبت به ارتقاء مشاغل خود جدی عمل می کنید و می توانید سرمایه گذاری لازم را برای اطمینان از موفقیت خود انجام دهید ، باعث بهبودی در کسب و کار شما خواهد شد.

مزایای چاپ نشانه روشن
روش های بسیاری دیگر وجود دارد که علائم نور پس زمینه می تواند برای صاحبان مشاغل و سازمان ها سودمند باشد.

می توان از آنها در داخل خانه یا بیرون از منزل استفاده کرد
قابل استفاده در تبلیغات محصول
در شب بسیار قابل مشاهده است
خواندن از راه دور آسان است
رنگهای پر جنب و جوش داشته باشید که توجه را به خود جلب می کند
برای نمایشگرهای کوتاه مدت یا بلند مدت استفاده می شود
بارها و بارها پیام شما را تبلیغ می کند
سرمایه گذاری تبلیغاتی عالی
چاپ چراغ روشنایی با نور پس زمینه
نشانه های دارای نور پس زمینه بزرگ وقتی با استفاده از چاپ جوهر لاتکس با وضوح بالا به طور خاص برای برنامه های دارای نور پس زمینه طراحی می شوند ، زنده و بادوام هستند. این روش چاپ سیگنالهای بسیار روشن تولید می کند. آنها پر از عمق هستند و از جزئیات و وضوح بیشتری نسبت به سایر روش های چاپ یا انتخاب جوهر برخوردار هستند.

بسته به کاربرد ، چاپ علائم روشن نیز می تواند با استفاده از Silicone Edge Graphics انجام شود ، که پس از چاپ ، در اطراف یک قاب بدون حاشیه کشیده می شوند. این ظاهر گرافیکی را تقویت می کند ، و این نشان می دهد که گرافیک بدون محدودیت یک مرز شناور است.

10 ایده ورود به نور پس زمینه قیمت تابلو بک لایت
در اینجا 10 ایده منحصر به فرد برای چگونگی ادغام چاپ علائم روشن در اهداف تجاری شما ارائه شده است.

منوهای روشن
علائم فروشگاه
پناهگاه اتوبوس
بیلبوردها
علائم پارکینگ
تبلیغات محصولات
علائم ساختمانی
علائم جهت دار
علائم ایمنی
علائم باز / بسته
از ما در مورد چاپ علامت دارای نور پس زمینه سفارشی سؤال کنید
آیا یک برنامه علامت دارای نور پس زمینه سفارشی را در ذهن دارید؟

گرافیک PRI دوست دارد به شما در تحقق اهداف پروژه خلاقانه کمک کند! ما می توانیم تقریباً در هر ابعاد روی انواع بسترها متناسب با نیازهای خاص خود ، چاپ علامت های دارای نور پس زمینه نور سفارشی را انجام دهیم. علائم نور پس زمینه چاپ شده سفارشی برای تبلیغ رویداد بعدی ، ظاهر تجاری یا اعلام محصول بسیار عالی است.

یا اگر شما علاقه مند به ارائه علامت تجاری جدی به چهره تجاری خود هستید ، تابلویی را که نشانگر فعلی شما روی آن نمایش داده شده است جایگزین کنید و یک نسخه علامت دارای نور پس زمینه LED با رنگ روشن تر ، مقرون به صرفه تر ، ماندگارتر نصب کنید.

تصمیم شما هرچه باشد ، PRI Graphics در Phoenix AZ می تواند به شما در سفارشی کردن یک راه حل علامت گذاری کمک کند که تجارت شما را ارتقا بخشد و یک حضور تبلیغاتی قوی تر را برای مشتریان خود فراهم کند.

چاپگرهای دیجیتال مورد اعتماد شما در آریزونا
PRI Graphics چاپ علائم دارای نور پس زمینه با عیار بزرگ و سفارشی را ارائه می دهد و ما برای ایجاد راه حل های علامت چاپی سفارشی با همکاری در سراسر کشور و کشور همکاری نزدیک داریم

ما چاپ با کیفیت بالا ماوراء بنفش اشعه ماوراء بنفش را برای همه چاپ علائم روشن در فضای باز ارائه می دهیم ، که به کاهش اثرات نور خورشید کمک می کند و پیام شما را در بهترین نور ممکن ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علائم دارای نور پس زمینه و سایر موارد مورد نیاز در مورد علائم ، لطفاً با شرکت چاپ ما ققنوس با شماره رایگان 1-877-395-9490 تماس بگیرید و با کارشناسان چاپ آریزونا تماس بگیرید.

مقالات بیشتر درباره علائم سفارشی:
علائم ایمنی در استخر
انواع چاپ علائم ساختمانی