8 راه برای کسب درآمد از وبلاگ خود و کسب درآمد آنلاین

وقتی تازه وبلاگ خود را شروع می کنید ، ممکن است یکی از دشوارترین و ناامیدکننده ترین کارها به نظر برسد. با داشتن اطلاعات زیادی برای مصرف و راهکارهای هضم ، چطور است که هر شخص می تواند زمان و یا مقتضی را پیدا کند که نه تنها هنر وبلاگ نویسی بلکه خود رانندگی مقادیر قابل توجهی از ترافیک را بدست آورد؟

همه ما می دانیم که وبلاگ نویسی دنباله ای نوع دوستانه نیست. مردم می خواهند سخنانشان دیده شود و به اشتراک گذاشته شود. آنها می خواهند احترام توده ها را به دست آورند و اقتدار خود را در صنعت یا طاقچه مربوطه تقویت کنند. با این حال ، به وضوح کاملاً ساده نیست. هدایت ترافیک به وبلاگ نه تنها دشوار است ، بلکه همچنین می توانید درآمدزایی از ترافیکی را که دریافت می کنید سخت باشد.

مشکل؟ بیشتر افراد هنگام تلاش برای کسب هر گونه نمایانگر درآمد از وبلاگ های خود ، اصول بازاریابی آنلاین را نادیده می گیرند. هنگامی که شما نمی توانید به این اصول اساسی ادای احترام کنید ، می توانید به دست آوردن هر کاری به طرز فجیعی مشکل داشته باشید. اما اگر به روشی درست پیش بروید ، مطمئناً در طولانی مدت سود خواهید داشت.

مرتبط: 10 ایده کسب و کار برای کسب درآمد آسان و تغییر جهان

5 قانون تغییرناپذیر وبلاگ نویسی.
قبل از اینکه به روشهای مختلفی بپردازم که بتوانید از یک وبلاگ سود ببرید ، خواه تازه آن وبلاگ را شروع کرده باشید یا هم اکنون مدتی است که داشته اید ، می خواستم پنج قانون تغییرناپذیر وبلاگ نویسی را پوشش دهم. اگر به این قوانین توجه کنید ، با گذشت زمان موفق خواهید شد. آنها را نادیده بگیرید ، و رانندگی هر مقدار قابل توجهی از ترافیک و در نهایت کسب درآمد از وبلاگ خود تقریباً غیرممکن است.

1. تمرکز کنید
وبلاگ ها نیاز به تمرکز دارند. شما باید یک صنعت ، طاقچه ها یا موضوعی خاص داشته باشید که بارها و بارها درباره آن می نویسید. سعی کنید همه نقشه را طی نکنید. متوجه می شوید که خاموش کردن مماس ها باعث می شود مخاطبان اصلی خود را از دست دهید. مردم می خواهند به وبلاگ مراجعه کنند – و مجدداً آن را بازبینی کنید – زیرا این یک نیاز یا یک خلأ را پر می کند. این اتفاق می افتد با تمرکز و روی موضوع.

2. کیفیت
مردم فکر می کنند که وبلاگ نویسی به معنای بیرون کشیدن مطالب عظیم است. اما اگر محتوای نازک باشد کار نمی کند. محتوای شما باید محتوا با کیفیت باشد. باید کاملاً دقیق ، نویسنده و استناد به منابع آن باشد. اگر یک مطالعه ارجاع شده باشد ، باید به آن پیوند داده شود. اگر در مورد کسب درآمد از وبلاگ خود جدی هستید ، از کیفیت آن کمکی نکنید.

3. ارزش
وبلاگ شما نیاز به ارائه ارزش دارد. چه چیزهایی را می توانید به افراد دیگر آموزش دهید؟ شما در کدام یک متخصص هستید؟ برای تحویل مقدار وقت بگیرید. آموزش ها و پست های آموزنده کاملی ایجاد کنید که مواردی مانند فیلم ها و رسانه های دیگر را در هم می آمیزد تا به مردم کمک کند تا چیزی را درک کنند یا به آن پی ببرند. ارزش پیشرو درآمدی در هر صنعت و به ویژه در وبلاگ نویسی است.

4- نامزدی
محتوای شما چقدر جذاب است؟ آیا وبلاگ شما مثلاً افراد را به صرف وقت زیادی در خواندن مقاله ، تماشای فیلم یا پیام رسانی در یک انجمن تشویق می کند؟ هرچه افراد بیشتر با محتوای شما درگیر شوند ، احتمال خرید کالاها از شما بیشتر خواهد بود. بدون درگیری ، احتمال کسب درآمد بسیار اندک است.

5. اقتدار
قدرت شما چقدر است؟ در حوزه خود چقدر شناخته شده هستید؟ هرچه اقتدار بیشتری داشته باشید ، می توانید به سرعت از وبلاگ خود سود کسب کنید. به عنوان مثال ، اگر یک رسانه اجتماعی بزرگ در زیر دنبال کرده اید و تصمیم به راه اندازی یک وبلاگ دارید ، می توانید به سرعت ترافیک را هدایت کنید. به عنوان مثال اگر شما در زمینه چیز دیگری یا نویسنده پرفروش هستید ، صاحب اختیار هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آن استفاده کنید.

مرتبط: چرا یک وبلاگ شما را بیشتر از MBA می کند

کسب درآمد از وبلاگ شما.
اگرچه ده ها راه برای کسب درآمد از وبلاگ شما وجود دارد ، اما واقعاً هشت روش اصلی وجود دارد که به شما کمک می کنند از درآمد خود درآمد سالم داشته باشید.

1. بازاریابی وابسته کسب و کار اینترنتی
یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد از یک وبلاگ ، اهرم بازاریابی شرکت های وابسته است. این خصوصاً زمانی مفید است که تازه کار را شروع می کنید و محصولات یا خدمات خود را برای فروش ندارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که محتوا را تهیه کنید که در نهایت با هر آنچه وابسته به شما پیشنهاد می کند که قصد دارید فشار دهید هماهنگ باشد.

به عنوان مثال ، اگر در حال وبلاگ تناسب اندام هستید ، می توانید به راحتی مکمل های بهداشتی ، کاهش وزن یا مکمل های بدن سازی را بفروشید. از آنجا که این محتوا قبلاً افرادی را که به تناسب اندام علاقه مند هستند ، جذب می کند ، فروش این نوع محصولات به شما کمک می کند تا یک جریان تقریباً خودکار از درآمد منفعل ایجاد کنید.

2. تبلیغات
در حالی که اکثر مردم فکر می کنند اضافه کردن برخی از تبلیغات با هر کلیک (PPC) یک راه عالی برای کسب درآمد زیاد با وبلاگ های آنها خواهد بود ، مگر اینکه شما ترافیک گسترده ای داشته باشید – مانند 10،000+ بازدیدکننده در هر روز یا بیشتر – – درآمد در بهترین حالت حاشیه خواهد بود. درآمد واقعی در اینجا شروع نمی شود تا زمانی که حدود 100000 بازدیدکننده در روز عبور کنید.

با این حال ، شما به راحتی می توانید با استفاده از تبلیغات نمایشگر بر خلاف تبلیغات PPC ، مستقیماً با تبلیغ کنندگان مذاکره کنید. تا زمانی که تبلیغات در طاقچه یا صنعت خاص شما باشد ، می توانید مبلغی را رقم بزنید که بسیار رقابتی تر از درآمد حاصل از تبلیغات استاندارد PPC باشد.

3. بازاریابی ایمیل
یکی از قدرتمندترین روش های کسب درآمد از طریق شما

ایندکسر