COVID-19: جدید اقدامات ایمنی در آینده حمل و نقل به عنوان محدودیت کاسته

محتوای مقاله

توزیع ماسک و راه اندازی ضد عفونی کننده ایستگاه ها و افزایش خدمات به برخی از اقدامات مقامات حمل و نقل در حال سازماندهی برای آماده شدن برای بیشتر مردم مصرف حمل و نقل به عنوان COVID-19 محدودیت ها کاسته سراسر کشور است.

سازمان های حمل و نقل در کانادا و در سراسر جهان دچار ضرر و زیان مالی به عنوان ridership کرد در طول رمان coronavirus همه گیر ترین و ساخته شده کاهش به صرفه جویی در پول است. در حال حاضر که مراجع قضایی در حال تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد و طلیعه چیزی بودن در یک جدید “عادی” سواران نگران ایمنی.

B. C. را راه اندازی مجدد برنامه ریزی زمان اثر در روز سه شنبه و TransLink مترو ونکوور حمل و نقل سازمان در حال برنامه ریزی برای اعلام آخرین طرح های ایمنی این هفته است.

TransLink شهرداران’ شورای صندلی Jonathan Coté گفت: در مصاحبه اخیر خود که هدف این است که برای ایجاد این منطقه در سیستم حمل و نقل عمومی مناسب و امن برای ساکنان.

“TransLink است که مشغول کار بر روی, واقعا چگونه ما اطمینان حاصل شود که سیستم حمل و نقل ایمن و راحت به طوری که مردم احساس راحت در آینده به سیستم حمل و نقل” Coté گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>