بیشتر لتروب چشم بدترین 2.7-آسیاب با افزایش مالیات

24 دقیقه پیش

صاحبان املاک در بیشتر لتروب مدرسه منطقه می تواند دیدن یک 2.7-آسیاب افزایش در مالیات بر املاک و مستغلات تحت آزمایشی 2020-2021 بودجه حدود 57.2 میلیون تصویب شده در این هفته توسط هیئت مدیره مدرسه.

منطقه کسب و کار مدیر دن واتسون گفت: پتانسیل پیاده روی به 84.95 میلز را اضافه کنید $73 به طور متوسط ملک مالک لایحه مالیات. اما او گفت که بدترین سناریو به عنوان مسئولان مدرسه بودجه محافظه کارانه در حالی که در مواجهه با عدم قطعیت در تامین مالی و عملیات به عنوان یک نتیجه از covid-19 بیماری همه گیر.

“این سال ما در یک وضعیت منحصر به فرد با covid-19 و تاثیر آن می تواند در وزارت امور خارجه درآمد و محلی ما درآمد.” واتسون گفت.

او گفت: پیشنهاد منطقه بودجه و افزایش مالیات “به معنی این نیست که کسی فوق العاده مضطرب است. “این است که هنوز هم بسیار اولیه است.” او ابراز امیدواری وجود دارد خواهد بود “کمی وضوح بیشتر و بیشتر به خوبی تعریف بودجه” ماه آینده زمانی که هیئت مدیره مدرسه میله میله برای نهایی کردن هزینه های طرح.

به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر و خیلی از اقتصاد محلی بود تعطیل برای کنترل گسترش بیماری بیشتر لتروب را با برنامه ریزی برای 2020-21 درآمد کل کاهش یافت و از $57.7 میلیون در ماه دسامبر به $56.7 میلیون در ماه آوریل و سپس به $55.9 میلیون در ماه مه.

کسانی که پیش بینی ها حاکی از این واقعیت است که تا زمانی که دولت تا حدی آرام همه گیر مربوط به محدودیت در کسب و کار در روز جمعه “مردم کار نمی کند و یا درآمد خود را سطح پایین” واتسون گفت. که انتظار می رود تاثیر منفی در منطقه به دست آورده مالیات بر درآمد و مالیات املاک و مستغلات مالیات نقل و انتقال مجموعه.

با توجه به واتسون منطقه انتظار برای کاهش بیشتر از $550,000 از اصل آن برنامه ریزی شده هزینه های حقوق و مزایای که به نمایندگی از 70 ٪ از هزینه — در بخش جایگزینی شش خروج معلمان با کاهش پرداخت مدرسان و جایگزین کردن موقعیت اداری با پشتیبانی از موقعیت.

بدهی ها و هزینه های حمل و نقل نیز انتظار می رود به پایین رفتن. هنوز هم این منطقه است پیشنهاد افزایش خالص در حدود $105,000 کلی هزینه. که نیاز به استفاده از حدود 524,000 از $2.7 میلیون صندوق تعادل در علاوه بر این به افزایش مالیات.

عوامل ناشناخته شامل شهریه برای دانش آموزان منطقه که ممکن است تصمیم به ثبت نام در مستقل سایبر مدارس و هزینه برای آموزش و پرورش ویژه است که می تواند به افزایش بیش از 300.000 دلار واتسون گفت.

هیئت مدیره توافق برای ادامه یک منطقه ملک تخفیف مالیاتی برنامه که piggybacks مشابه در یک برنامه دولتی. منطقه خواهد پرداخت واجد شرایط دریافت کنندگان 5% از هر دولت تخفیف مالیاتی آنها را دریافت خواهید کرد تا به حداکثر $32.50 بیش از کل مالیات است.

“جامعه ما ضربههای این” واتسون گفت: از همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی. “ما همه در این با هم.

امکان تمدید مهلت برای پرداخت پاییز مدرسه مالیات در تخفیف و در صورت ارزش های مورد بحث در سطح دولت, Watson اشاره کرد. “هر دولت توصیه ما به دنبال از طریق با” او گفت:.

واتسون گفت: نامشخص بار مالی باعث شده بیشتر لتروب به تاخیر اقدام در تامین مالی طرح پیشنهادی $5.8 میلیون نوسازی شرقی Westmoreland حرفه و فن آوری مرکز. اما هیئت مدیره مدرسه منصوب سه عضو — James Thomas تیموتی Schultheis و Lester Sutton — به احیا فنی و حرفه ای-دانشکده فنی اقتدار است که انجام این پروژه است.

مدرسه هیئت مدیره تایید شده نزدیک به $112,000 در بهبود سرمایه در منطقه از جمله جایگزینی دبیرستان کافه تریا طبقه جایگزینی آشپزخانه یخچال و فریزر کندانسور واحد در ارشد بالا و حریق کنترل و ارتقاء در هر دو مدارس.

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, jhimler@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de