پدر و مادر با تهدید 100 دلار جریمه برای اجازه دادن به کودکان بازی در ساری خانه شهری خط

محتوای مقاله

پدر و مادر در ساری سکونت پیچیده هستند که تهدید به 100 دلار جریمه اگر فرزندان خود را بازی در خط بعدی به خود را در خانه تنها محل موجود است در حالی که زمین بازی بسته باقی می ماند به دلیل COVID-19.

“ما برای باز کردن درب گاراژ و من نشستن بر روی یک صندلی و تماشای بچه ها به عقب و جلو” گفت: Jenna Liesch که گفت: همسایگان انجام همان. “هر کودک تحت نظارت خود پدر و مادر است.”

این Liesch فرزندان یعقوب 9 ژوئن 8 و Jed, 6, سوار دوچرخه خود را و یهودا 3 که فلج مغزی می پیوندد و آنها را در قدرت خود را ،

“او (یهودا) است که بسیار با انگیزه با خواهر و برادر خود را بر روی دوچرخه خود را گفت:” Liesch. “او در یک واکر برای یک ساعت و نیم یک روز. شما می توانید بگویید که از این نگاه در چهره اش چقدر او از آن لذت می برد.”

خانواده واحد دارای سه با سه متر حیاط پشت که در این زمان از سال است “گل گودال” و در هر مورد به اندازه کافی بزرگ نیست و یا مناسب برای دوچرخه یا یهودا واکر. از طرف دیگر ساختمان است که بیش از حد نزدیک به یک خیابان شلوغ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>