در B. C., 123,000 جوانان شغل از دست رفته قبل از تاریک و دلگیر تابستان حتی آغاز می شود

محتوای مقاله

هزاران نفر از مردم جوان در B. C. را از دست داده اند و هزاران نفر شغل خود را بیشتر چهره تلخ شکار برای تابستان کار به عنوان یک بار رفتن به کارفرمایان تنظیم به واقعیت COVID-19.

تئاتر و جاذبه های گردشگری بسته باقی می ماند. بسیاری از اردوگاه ها و برنامه های بچه ها لغو شده اند. این PNE است که در خود نگه دارد. رستوران ها و کافه ها و هتل ها و فروشگاه ها ممکن است بازگشایی اما در هیچ جا در نزدیکی ظرفیت. همه متکی به کارگران جوان.

Ari Getzlaf دانشجویی داشت و در کوتاه مدت کار کار در شکارچیان مرکز باغ در غرب برادوی اساسا توسط badgering مدیر تا زمانی که او را چند ساعت.

“من با زندگی هشت هم اتاقی و یک مشغول به کار بود و CERB (اورژانس منافع) اما چند داشتن یک زمان فوق العاده به دنبال شغل,” او گفت:. بسیاری از آنها او گفت: با تجربه هستند baristas و سرور است. “این واقعا سخت است.”

از دست دادن شغل برای جوانان بین سنین 15 تا 24 ساله در حال حاضر بدتر از هر گروه سنی چهره های اولیه بر اثر این بیماری همه گیر نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>