پنج چیز به بچه های متحرک پاپ

محتوای مقاله در ادامه

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

2. Papergee و عنکبوت. همچنین از اسکاتلند این قابل مشاهده خیالات توقف حرکت انیمیشن کوتاه ویژگی های کوچک Papergee. تلاش برای پیدا کردن راه خود را به خانه کوچک ما قهرمان تهدید پله جارو برقی و تخلیه. به کمک می آید در قالب یک بازی دوستانه عنکبوتی. (قرون پنج و بالاتر, مارس 29 & 30)

3. پیله-زمان موجودی خلق. خیمه شب تامارا Unroe منجر به یک کارگاه آموزشی در ایجاد یک خون اشام “پر از رویاهای خود را از یک دنیای جادویی است.” بررسی childrensfestival.ca به صورت توصیه می شود منابع. (5 و بالاتر, مارس 29)

4. بومی هنر است. Kwakiutl هنرمند کریستین مکنزی راهنمای شرکت کنندگان از طریق ایجاد یک طراحی معاصر با استفاده از موارد سنتی مانند جغجغه, طبل, بازی, و دیگر لباس شاهانه یا فاخر. بررسی childrensfestival.ca به صورت توصیه می شود منابع. (3 و تا 31 مه)

5. خانه بکشید. محلی drag queens هلو Cobblah و Isolde N. بارون در انزوای اجتماعی با دو سال سردستهزنان خواننده اپرا کشیدن ملکه جشن گرفتن تنوع با آهنگ خنده و بازی. یک Zee Zee تئاتر ارائه شده است. (3 و تا 31 مه)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>