Hempfield در ماموریت به سند هر یادبود جنگ در پنسیلوانیا

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

راب Domenick تبدیل به یک آهنربا را برای جنگ افتخار رول.

او می داند که در تمام مکان های راست به دنبال تمیز کاری پنسیلوانیا جوامع برای یادبود کوچک و بزرگ برای کمک به با ملی آمریکا لژیون پروژه.

“شما باید به دنبال نوع حق جامعه” گفت: Domenick از Hempfield. “کمی مکان های واقعی جوامع قرار داده اند تا چیزهایی مثل این.”

Domenick است اسناد ارائه بیش از 300 جنگ خاطرات به لژیون آمریکایی را در پایگاه داده 2,855 به عنوان خدمات عمومی. این پروژه به دنبال سند بنای یادبود در سراسر کشور با مکان و عکس در فرمت قابل جستجو.

پایگاه داده لیست 480 یادبود از پنسیلوانیا ترین مستند در کشور با تشکر در بخش های بزرگ به Domenick تلاش گفت: Julie کمپبل an American Legion سخنگوی.

منافع خود را در تجلیل از خدمات اعضای آغاز شده و با خانواده خود را. Domenick گفت: بازدید Westmoreland County قبرستان سال پیش با مادر و متوجه شد که دایی بود که در جنگ جهانی دوم کهنه نیست که در قبر نشانگر.

او در نهایت امن که نشانگر پیوست و جینت American Legion Post 344 جایی که او مورخ و روحانی. آن را ندارد به او شروع به کمک به لژیون ملی پایگاه داده — او مستند یکی در Millersdale جاده در Hempfield.

یک یادبود در Sewickley شهرستان تجلیل کسانی که خدمت در هر دو جنگ جهانی و کره جنوبی در میان اولین Domenick واقع در سال 2017. خدمات اعضای Shaner و Guffey زغال سنگ پچ روستا در قسمت شرقی این شهرستان در نزدیکی Youghiogheny رودخانه اذعان کرد در برگشت جاده پوشیده شده از درخت در یک خوبی نگهداری نوار creekside زمین.

Domenick گفت نه جامعه هنوز وجود دارد آن را به عنوان دهه پیش. فضاهای عمومی جامعه مراکز پیر مدارس و دیگر مکان های تجمع اغلب که در آن او می یابد یادبود یا بر روی هدف و یا با شانس.

“شما نوع باید بدانید که به کجا نگاه,” او گفت:. “اگر شما نگاه کنید و شما خودتان نگه دارید به دنبال, شما آنها را پیدا کنید.”

در طول سفر خود کار به عنوان یک وکیل, Domenick پیدا کرده است از خود دور می رسد از مکان های مانند گرین و کلیرفیلد شهرستانهای استان است. که به او کمک کرده تلو تلو خوردن بر مقدار زیادی از خاطرات در علاوه بر این به محلی بیشتر آنهایی که از جمله در مانسن, Donora و Allegheny Township. این یک هفتگی ماجراجویی.

“آن را سرگرم کننده به شما لذت بردن از آن را,” او گفت:. “بسیاری از آنها واقعا به خوبی نگهداری می شود. کسی مراقبت در جایی در مورد این و آنها را تعمیر و نگهداری است.”

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر وجود دارد که Domenick یافت نشد هنوز. او همیشه به دنبال.

“وجود دارد محدود به یک جاده پشت در…. من رانده نشده است,” او گفت:.

اگر شما می دانید یک بنای یادبود که نبوده است مستند در لژیون پایگاه داده Domenick گرفتن راهنمایی در 724-523-9530.

جیگر شغل کون دهنی signorini, رئيس است Tribune-Review تحریریه. شما می توانید تماس جیگر شغل کون دهنی در 724-837-5374, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | پنسیلوانیا | منطقه ای | تنسی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>