محتوای مقاله

یک بسته حاوی مواد غذایی و لوازم بسته در پشت خود Lemuel پون چراغ راه را از طریق خار پشت یک منطقه صنعتی در ساری پس به سختی قابل تشخیص مسیر و تعادل در مخاطره سیاهههای مربوط به چک کردن ممکن است campsites.

پون و همکارش Anmari وایلد کمک رسانی کارگران در اتحادیه انجیل ماموریت (UGM) موبایل ماموریت بودند به دنبال افرادی که زندگی می کنند در خارج از منزل.

به عنوان آنها دست از غذا و لباس و بهداشت و اقلام خواب دنده و اطلاعات بیش از چند ماه گذشته پون گفت: آنها تا به حال در سراسر مردم بیش از حد معمول خواب, خشن, حلق آویز کردن در فضاهای عمومی و یا به دنبال کمک.

“به طور خاص با COVID بسیاری از ارائه دهندگان خدمات در حال خاموش کردن بسیاری از خدمات عمومی و بنابراین ما به نوعی در پا وجود دارد که در آن ما می توانیم” پون گفت.

Surrey, BC: MAY 22, 2020 -- Union Gospel Mission Mobile Mission outreach worker Lemuel Poon searches for homeless people in Surrey, BC Friday, May 22, 2020. (Photo by Jason Payne/ PNG) (For story by Jen Saltman) ORG XMIT: mobilemansion [PNG Merlin Archive]
اتحادیه انجیل ماموریت موبایل ماموریت کمک رسانی کارگر Lemuel پون جستجوها برای افراد بی خانمان در ساری در جمعه 22 مه سال 2020 است. Jason Payne/PNG

در ژانویه و فوریه قبل از همه گیر واقعا ضربه سخت در B. C. موبایل ماموریت کمک رسانی کارگران در مترو ونکوور شاهد 170 تا 190 نفر در یک ماه, اما وجود دارد یک افزایش چشمگیر بیش از دو ماه آینده با 415 مخاطبین در ماه مارس و 355 در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de