تام Purcell: Pandemic محدودیت های برجسته نعمت ما را برای اعطا

9 دقیقه پیش

چه بوگوتا پست رو راست در مورد امریکا قبل از covid-19 حلقه فقط به عنوان واقعی در طول بیماری همه گیر — شاید حتی واقعی تر.

در مارس 2019 مقاله “لیستی از چیزهایی که آمریکایی ها را برای اعطا” این روزنامه به بررسی برخی از آزادی ها و نعمت های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها فراموش کرده اند.

در میان همه گیر — همانطور که همه ما دریافت یک طعم و مزه از داشتن برخی از آزادی های ما محدود — شاید باید آن را آسان تر به یاد داشته باشید که چگونه خوب ما تا به حال آن را.

آزادی بیان یک حق ما باید هرگز برای اعطا.

“همانطور که ما را دیده اند به تازگی در آمریکا و تنش های سیاسی در حال اجرا در همه زمان بالا” گزارش پست. “اما مردم حق دارند نظر خود را در امریکا شما می توانید این بیان بدون ترس از عواقب … .”

برخی از مراجعه به رهبران ما با مبتذل زمخت عبارات. برخی از اتهامات در مورد سیاستمداران که حقایق را پشتیبانی نمی کند. دیگران — یک متاسفانه درصد کمی را بالا جاده با ساخت منطقی استدلال در مورد آنها چه فکر می کنم از ایده ها و یا سیاست.

هر آنچه آمریکایی ها می گویند برای عموم و یا پست در رسانه های اجتماعی از هیچ کس ترس دولت آمار جوخه لگد کردن درهای خود را در وسط شب.

سعی کنید که در بسیاری از کشورهای دیگر و ببینید چه اتفاقی می افتد.

“در چین و تایلند و یا به عنوان به تازگی دیده شده در هنگ کنگ ابراز دیدگاه های سیاسی خود را حتی در یک راه دیپلماتیک می تواند منجر به حبس خود را و یا حتی بدتر, مجازات مرگ” گزارش پست.

یکی دیگر از حق بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها را برای مسلم است که رای گیری انتخاب دولت ما رهبران و سیاست.

یکپارچگی رای مرکزی به یک عملکرد خوب جمهوری. آن را به ما امکان حل و فصل اختلافات ما در پای صندوقهای رای و نه در میدان جنگ.

ما دو سیستم دارای معایب خاص خود است اما گفت که این پست “برخی از کشورهای دارای سیستم تک حزبی که در آن شما می توانید تنها رای برای نامزدها چه کسی ایستاده است که برای حزب. کشورهای دیگر حتی نمی (باید) یک توهم دموکراسی — آنها یک دیکتاتور مسئول و او کلمه چیزی است که باعث می شود قانون است.”

در مقایسه با ایالات متحده به کشورهای در حال توسعه پست اشاره کرد پاک کردن شیر آب و برق فراوان گرفته شده برای اعطا. هر دو نتیجه از آزادی است که از بند باز کردن ثروت عظیم خلقت است. اقتصادی ما اسب بخار بودجه پروژه های عظیم که تحویل برق و آب آشامیدنی در سراسر زمین بزرگ است.

قبل از covid-19 انجام یک شماره در اقتصاد ما برخی از آمریکایی ها در زمان فراوان شغل برای اعطا. ما قوی رایگان بازارهای فعال کارآفرینان به نوآوری و ایجاد شغل است که قادر به میلیون ها نفر به رشد است.

نسل های پیشین بودند خوشحال فقط برای یک شغل خوب و پردرآمد. امروز آمریکایی ها می توانید از راه های است که به آنها معنی دار هستند. نمی خواهم در آنچه شما انجام می دهند ؟ چیز دیگری را امتحان کنید: باز کردن یک رستوران شروع یک کسب و کار آنلاین, آموزش برای این کار شما می خواهید.

در این پست مقاله قطاری به خوبی بزرگ طنز آمریکا: بهتر است ما تبدیل شدن به بیشتر از ما شکایت در مورد چگونه چیزهای بد هستند.

“آمریکایی ها اغلب برای اعطا این آزادیها و امتیازات و با رسانه های اجتماعی و مصرف جامعه از آن آسان است به احساس ناراضی با آنچه شما ندارم و نه از آنچه به شما کردم.”

دقیقا. Covid-19 است به طور موقت محدود کردن برخی از آزادی های ما و نعمت. اجازه دهید مطمئن شوید که آنها به طور کامل بازسازی وقتی که چالش به پایان رسیده است.

اجازه دهید مطمئن شوید که ما آنها را حفظ و برای نسل های آینده به طور کامل تجربه و قدردانی میکنیم.

نویسنده مستقل تام Purcell از کتابخانه است که نویسنده از “Misadventures از دهه 1970 دوران کودکی است.” دیدار او در وب در TomPurcell.com.

دسته بندی:
Coronavirus | نظر | تام Purcell ستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de