ونکوور دو پرونده در زندگی من کانال کانال های نوازندگان’ الهام

محتوای مقاله در ادامه

“ما ضبط شده است که پس از خود را نشان می دهد در رواج و آن را فوق العاده سرگرم کننده مصاحبه” گفت: Mark Henning. “من یک فن بزرگ از تاریکی و در حال حاضر (خواننده) جاستین (هاوکینز) است که فقط یک کمال مجری. من هرگز آنها را قبل از دیده می شود و چهره من فقط صدمه دیده از لبخند.”

این واقعیت است که Brownstein و Henning هنوز مبتلا به دوار سر صحبت در مورد خود مصاحبه افراد را نشان می دهد عمق خود را پایدار fandom برای موسیقی های جدید. این جفت ارز باید سفر خود را برای دریافت قطعه ضبط شده از بویزی آیداهو به شهر کبک جایی که آنها امن خوب چت با افسانه ای نیوزیلند ستاره پاپ نیل فین. البته مثل همه چیز در این بیماری همه گیر بار RIML متاثر از بسته شدن کنسرت زنده سالن. که در آن قبلی را نشان می دهد به طور معمول ضبط در پس پرده وجود دارد که قسمت اخیر که به ضرب گلوله در آه-تا-آشنا split-screen format.

“این نوع از یک برکت و رحمت برای ما که قبلا ما محدود برای که ما می تواند مصاحبه بود که ظاهر می شود در شهر” گفت: Henning. “اما در حال حاضر ما قادر به انجام کارهایی مانند اسلیفورد مدها عطر نابغه و دیگران آنلاین. ما باید حداقل پنج قسمت منتشر نشده در حال حاضر و در حال فیلمبرداری بیشتر از همه زمان ها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>