گراند کانیون فیلم مستند قطاری جایی است که “کشتن شما را در یک ضربان قلب’

محتوای مقاله

به دره عمیق و باریک

وقتی که: ممکن است 29-31.

بلیط: 13 دلار در هر مشاهده (9 دلار برای کسانی که تجربه کرده ام مشکلات در طول COVID 10 بحران) در vimff.org


در سال 2016 عکاس خبری پیت مک براید و نویسنده Kevin Fedarko پیاده طول گراند کانیون در 71 روز تراورس حدود 15 مایل در روز است. خود را در نتیجه فیلم به دره شرح زیر است نه فقط دو مرد سفر بلکه بومی در تلاش برای توقف توسعه در این پارک ملی است. ونکوور بین المللی کوه جشنواره است پخش این مستند که برنده جایزه در جشنواره امسال همراه با یک Q&A با مک براید. ما صحبت کردیم به مک براید که سفر به بیش از 75 کشور در انتساب برای نشریات مختلف در مورد سفر خود را.

Q: چگونه غیر معمول است که آن را به انجام این پیاده روی?

A: خوب, هیچ دنباله, پس از آن بسیار محدود است. و سپس شما نمی تواند به دنبال, رودخانه, صخره دریافت بیش از حد تند. دسترسی به آب بحرانی می شود و این خشک کویر چشم انداز است. محل شما را در یک ضربان قلب. وجود دارد بیشتر افرادی که ایستاده بود روی سطح ماه از راه می رفت آن را بدون توقف. شاید وجود دارد 13 افرادی که آن را انجام داده اند بدون توقف. من این کار را با رفتن در داخل و خارج به فیلم آن را در فصول مختلف و شارژ باتری. من فکر می کنم من 33 نفر به آن را انجام دهد. که ما می دانیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>