محتوای مقاله در ادامه

6 مارس: یک وکیل برای Meng می گوید یک قاضی ایالات متحده پیشنهاد برای استرداد افزایش نگرانی های جدی در مورد انگیزه های سیاسی پشت این مورد.

آوریل 14: Huawei پنجه نرم می کند گناه نیست در نیویورک دادگاه به اتهامات متهم این توطئه به ایران را نقض تحریم های تجاری. وکلا وارد این درخواست در دادگاه فدرال در بروکلین دو هفته پس از Huawei التماس کرد گناه نیست برای جدا کردن اتهامات فدرال در زمینه سیاتل را متهم به شرکت, سرقت تکنولوژی از T-موبایل.

مارس 22: قاضی دستور RCMP به ارائه نسخه ای از این مطالب در هفت دستگاه های الکترونیکی متعلق به Meng پس از آنها کشف و ضبط شد زمانی که او دستگیر شد. عدالت هدر هلمز از بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور می گوید RCMP باید کپی از داده ها بر روی آی فون, اپل مک بوک ایر یک گوشی هواوی دو سیم کارت و یک درایو فلش.

مارس 29: دولت فدرال می گوید آن است که با توجه به پرداخت یارانه به کشاورزان ضربه توسط چین 2 دلار-میلیارد ممنوعیت کانادا کانولا واردات است.

مارس 29: Saskatchewan برتر اسکات وزارت معارف می گوید اتاوا نیاز به درمان چینی واردات با همان موشکافی چین نشان کانادا کانولا محموله.

مارس 1: دولت فدرال تغییرات یک برنامه پرداخت برای کلزا کشاورزان برای کمک به کسانی که تحت تاثیر چین تصمیم به ممنوعیت کانادا محصول.

مارس 2: چین تعلیق مجوز صادرات دو کانادایی گوشت خوک صادرکنندگان از جمله کبک بر اساس Olymel LP, دلیل افزایش تنش بین دو کشور.

مارس 8: Meng دفاع تیم می گوید یک قاضی این طرح استدلال می کنند که او نباید استرداد به ایالات متحده است چرا که او نه مرتکب تقلب تحت کانادا قوانین و او را بازداشت غیر قانونی.

مارس 9: کانادا دیپلمات های پیوست در یک دادگاه توسط آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمانی همکاران برای تماشای یک درخواست تجدید نظر در سچللنبرگ است.

مارس 16: چین به طور رسمی بازداشت Kovrig و Spavor آوردن آنها نزدیک به محاکمه مبهم تعریف شده وزارت امور خارجه اتهامات امنیتی. یک سخنگوی وزارت امور خارجه می گوید که آنها دستگیر شده به اتهام سرقت اسرار دولتی. Goodale می گوید دولت فدرال است که “عمیقا نگران” در مورد چین تصمیم و اضافه کرد که هیچ شواهدی تولید شده است برای نشان دادن هر گونه اعتبار به اتهامات ساخته شده در برابر آنها.

مارس 23: چین سفیر کانادا می گوید: روابط دو جانبه است که در “پایین سنگ” در مقایسه با هر زمان پس از روابط دیپلماتیک ابتدا تاسیس دهه پیش. در تهیه متن سخنرانی Lu هاردکور, حلق می گوید که او را غمگین کانادا-چین روابط در آنچه که او به نام “نقطه انجماد.”

ژوئن 5: وکلا برای RCMP و آژانس خدمات مرزی کانادا انکار اتهامات که افسران خود را جستجو Huawei اجرایی Meng Wanzhou را در تلفن های همراه و دستگاه های الکترونیکی پس از یک مرز رسمی نوشت او کلمه عبور. یک پاسخ مشترک پرونده در دادگاه به Meng مدنی طرح دعوی در دادگاه می گوید مرز افسر پرسید: Meng برای او شماره تلفن و رمز عبور در صورتی که او نیاز به جستجو برای دستگاه های گمرکی و یا مهاجرت کنند. Meng مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل شده در B. C. دیوان عالی کشور مدعی “نقض جدی” از حقوق اساسی و متهم افسران بازداشت و بازجویی او را برای سه ساعت قبل از اطلاع او از او بازداشت.

ژوئن 24: دفاع وکلا برای Meng درخواست وزیر امور خارجه برای جلوگیری از روند استرداد در برابر مشتری خود گفت: درخواست های ساخته شده توسط ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی و نه قانونی اجرای قانون ، این وکلا می گویند در یک بیانیه آنها تصمیم به ارائه کتبی برای Freeland زیر نخست وزیر سابق ژان Chretien گزارش نظرات که برداشت استرداد رسیدگی خواهد بهبود روابط با چین و برنده انتشار دو کانادایی برگزار می شود وجود دارد.

Aug. 20: اسناد دادگاه منتشر شد پیش از Meng را استرداد شنیدن پیشنهاد کانادا مرز رسمی مورد سوال خود را در مورد کسب و کار خود را قبل از RCMP او را دستگیر. حدود 1,100 صفحات از مواد منتشر شده توسط دادگاه های جمع آوری شده توسط Meng دفاع تیم.

Aug. 21: Meng وکلا ادعا می کنند مقامات کانادا عمل به عنوان “عوامل” آمریکا اجرای قانون در حالی که او در بازداشت در ونکوور فرودگاه به مدت سه ساعت پیش از دستگیری او. در اسناد دادگاه آنها را به یادداشت های دست نویس توسط کانادا نشان می دهد افسران Meng الکترونیک جمع آوری شد در پیش بینی از یک درخواست از دفتر تحقیقات فدرال در ایالات متحده است.

سپتامبر. 4. مشاور کسب و کار Dominic بارتون است به نام کانادا به عنوان سفیر جدید به چین است.

سپتامبر. 23: تاج می گوید مقامات کانادا به دنبال قانون زمانی که آنها در بازداشت Meng و دفاع هیچ مدرکی برای اثبات آن “تئوری توطئه” که او به طور غیر قانونی دستگیر شد. دادستان کل کانادا می گوید در اسناد دادگاه که هیچ شواهد نشان می دهد که RCMP یا اف بی آی خواسته مرزی عوامل برای استخراج اطلاعات از Meng در طول بازداشت.

سپتامبر. 24: یک وکیل برای Meng می گوید هیچ چیز “معمول” در مورد راه او سوال شد توسط مقامات مرزی قبل از او خوانده شد حقوق خود و اطلاع از دستگیری او به عنوان Meng دفاع تیم می پرسد B. C. دیوان عالی کشور را وادار به انتشار اسناد بیشتر برای حمایت از استدلال خود را جلوتر از او استرداد شنوایی در ماه ژانویه است.

Oct. 1: تاج دادستان می گوید یک قاضی پاسداران مرز کانادا به اشتباه به RCMP passcodes به دستگاه های الکترونیکی متعلق به Meng وقتی از او سوال شد در فرودگاه ونکوور. تاج می گوید: زمانی که آژانس مرزی متوجه آن تا به حال ساخته شده است یک اشتباه آن گفت: RCMP کدهای می توانید استفاده نمی شود و یا به اشتراک گذاشته شده زیرا آنها می شده است به دست آمده در طول یک مرز معاینه.

Oct. 29: دولت فدرال کانادا می گوید سفیر جدید چین در دیدار با مایکل Kovrig و مایکل Spavor.

Oct. 31: در اسناد و مدارک Meng وکلا حفظ وجود دارد “هوا از واقعیت” به اتهام RCMP به طور غیر قانونی به اشتراک گذاشته جزئیات از دستگاه های الکترونیکی با FBI با وجود جدید گواهی حسن از Mounties انکار این ادعا است.

Nov. 5. چینی ممنوعیت واردات از کانادا گوشت خوک و گوشت گاو برآورد هزینه کشاورزان تقریبا 100 میلیون دلار در برداشته است.

Nov. 24: کانادا جدید وزیر امور خارجه صرف یک ساعت در مذاکرات با همتای چینی خود بر سرنوشت Kovrig و Spavor. فرانسوا-Philippe شامپاین صحبت با چین وانگ یی یک روز قبل در یک نشست G20 وزرای خارجه در ژاپن است.

Nov. 28: وکلا برای Meng می گویند ایالات متحده است “پانسمان” شکایت کند که او نقض تحریم به عنوان یک مورد از تقلب به عنوان آنها بپرسید B. C. دیوان عالی کشور به کاهش خود را استرداد. در اسناد دادگاه منتشر Meng تیم حقوقی می گوید: اتهام ارائه اطلاعات نادرست می کند مقدار به تقلب و تراکنش های پردازش شده توسط HSBC نمی شد غیر قانونی در کانادا.

Dec. 2: Meng می گوید او در تجربه احساس درماندگی و عذاب و مبارزه پس از دستگیر شدن اما دیگر ترس از ناشناخته است. در یک پست در این شرکت چینی وب سایت شرکت Meng می گوید او با گذشت زمان به قید وثیقه در یکی از خانه در ونکوور خواندن کتاب های چت با همکاران و نقاشی.

Dec. 10: وزیر دادگستری دیوید Lametti می گوید: او مشکل است که Kovrig و Spavor شده اند و امکان دسترسی به وکلای آنها به عنوان چهره محاکمه که در آن اعتقادات تقریبا مطمئن است. در ضمن Meng برنده یک برنامه در B. C. دیوان عالی کشور برای اطلاعات بیشتر اسناد فاش شود به عنوان او مدعی شد سوء استفاده از روند در طول بازداشت.

2020

Jan. 23: یک وکیل برای Meng استدلال می کند استرداد مورد او را در برابر یک آزمون که آیا دادگاه های خارجی را رد اتهامات که بر خلاف ارزش های کانادا به عنوان یک شنوایی پیچیده شده در B. C. دیوان عالی کشور است. این جلسه با تمرکز بر تست قانونی از جرم و جنایت. تاج وکیل رابرت Frater می گوید قاضی لزوما نیاز به در نظر گرفتن آمریکا تحریم قانون برای اتهامات به مقدار به تقلب در کانادا.

مارس 13: میان COVID-19 گیر چینی سفارت در کانادا می گوید Kovrig اجازه داده شده به یک گفتگوی تلفنی با پدر خود که بسیار بیمار است. سفارت ایران در بیانیه ای که آنها اجازه تماس به دلایل بشردوستانه و همچنین می گوید Kovrig و همکار زندانی مایکل Spavor داده شده بهتر مواد غذایی برای تقویت ایمنی در برابر رمان coronavirus.

آوریل 27: هولمز در برابر قوانین Meng در دو جنایت استدلال. B. C. دیوان عالی کشور قاضی می گوید این اتهامات علیه Meng می تواند تشکیل یک جرم و جنایت در کانادا.

جدول زمانی توسط The Canadian Press


داستان های مربوط به

• جدول زمانی را نشان می دهد تاخیر بین Meng Wanzhou بازداشت و دسترسی به وکیل

• Meng Wanzhou را آرام زندگی لوکس تحت بازداشت خانگی در ونکوور

• قاضی کوره Meng Wanzhou وکلا در دو جنایت مسائل

• تقلب “قلب مورد’ برای Meng Wanzhou استرداد: تاج

• Meng Wanzhou استرداد اقدام مورد ستایش قرار داد به عنوان “منحصر به فرد” مورد

• کنجکاو و شخصیت ها: خارج از Meng Wanzhou استرداد شنوایی در ونکوور


–با فایل های از رویترز کانادا مطبوعات و Postmedia

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de