COVID-19: B. C. با توجه به طرح خود جدا NHL تیم در تلاش برای مطابقت آلبرتا

محتوای مقاله

ویکتوریا — B. C. با توجه به برنامه ریزی برای قرنطینه کل تیم با هم در تلاش برای مطابقت آلبرتا پیشنهاد برای تبدیل شدن به یکی از دو هاکی hub سایت زمانی که لیگ ملی هاکی فصل رزومه در تابستان.

بهداشت عمومی افسر دکتر بانی هنری گفت: او فکر می کند آلبرتا “همگروهی قرنطینه” پیشنهاد برای منزوی کردن کل تیم در هتل های نزدیک به یک هاکی روی یخ بازی می تواند کار در بریتیش کلمبیا.

“ما قطعا شده اند صحبت کردن در مورد چگونه آن را می تواند انجام شود با خیال راحت در بریتیش کلمبیا نیز گفت:” هنری.

“من نمی بینم که چگونه ما می تواند به طور بالقوه باید تعداد کمی از مردم cohorting با هم در خود انزوا برای مثال در یک هتل و مدیریت باید به طور منظم. و من می دانم که اگر هر کسی می تواند انجام دهد که پس از آن NHL است که احتمالا مجموعه ای برای انجام آن است. من می توانید ببینید که چگونه ما می تواند چیزی شبیه به آن کار در بریتیش کلمبیا به عنوان به خوبی.”

اما هنری گفت: او هنوز به شنیدن به طور مستقیم از NHL در مورد ایده. “خط پایین این است که من را دیده اند و نه هر گونه پیشنهاد قطعا هر گونه پیشنهاد کتبی توسط NHL در مورد چگونه این می تواند پیشنهاد به کار می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>