گرگ D’Avignon و سوار کار ماهر فینلیسون: استان باید متعهد به تبدیل شدن به یک ردیف بالا قضایی برای سرمایه گذاری های جدید

محتوای مقاله در ادامه

سوم لیگ برتر جان هرگن و وزرای خود نیاز به نوبه خود توجه خود را به بهبود کلی آب و هوا برای بخش خصوصی ایجاد شغل و توسعه کسب و کار به ویژه در جهت صادرات بخش است که زیر بنای B. C. رفاه — ساخت و تولید و تکنولوژی پیشرفته و انرژی و معدن و جنگلداری و ساخت و ساز و حمل و نقل و دیگر خدمات قابل معامله. بدون قوی و رقابتی معامله صنایع که تولید دهها میلیارد دلار سالانه درآمد صادرات این استان نمی تواند انتظار می رود به بازگشت به سلامت اقتصادی.

چهارم در دورانی که تغییرات تکنولوژیکی است refashioning مدل های کسب و کار و عملیات در سراسر اقتصاد استان باید به دنبال حمایت را به بالا و انتشار در بخش کسب و کار دیجیتال و دیگر اطلاعات و ارتباطات فن آوری است که به طور فزاینده ای در حال رانندگی رشد در همه نوآورانه بالا-دستمزد اقتصاد. این است که به ویژه مهم برای تشویق سریعتر تکنولوژی تصویب در هسته صنایعی مانند تولید, منابع طبیعی, حمل و نقل, گردشگری, خرده فروشی/عمده فروشی و ساخت و ساز به عنوان یک عنصر از یک استراتژی بزرگتر به سوخت رشد بهره وری است که در آن کارگران در نهایت بستگی دارد.

گرگ D’Avignon است که رئیس جمهور و سوار کار ماهر فینلیسون است معاون اجرایی رئیس جمهور از شورای کسب و کار B. C.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>