Vaughn پالمر: مذاکره برای سهولت در تلاش برای نگه داشتن COVID-19 از مراقبت دراز مدت

محتوای مقاله

ویکتوریا — از آغاز COVID-19 شیوع B. C. تا به حال به مبارزه برای حفظ این ویروس از تسهیلات مراقبت دراز مدت وزیر بهداشت آدریان دیکس منعکس شده در این هفته.

او به یاد می آورد چگونه به او و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری آماده برای روزانه رسانه های توجیهی در اوایل ماه مارس دانستن این ویروس در حال حاضر شکسته در Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور.

“این یک بازی فوق العاده احساسی بعد برای ما از آنجا که ما درک از اطلاعاتی که ما دریافت آسیب پذیری از زندگی مردم در مراقبت دراز مدت.”

قبل از لین دره شیوع اعلام شد بیش در مه, رمان coronavirus ادعا می کنند زندگی از 20 نفر. تا این هفته این رتبه بندی به عنوان بدترین چند ده شیوع بیماری در B. C. دراز مدت مراقبت از خانه.

اما به عنوان دیکس صحبت می کرد به خبرنگاران گفت روز شنبه, بهداشت و درمان معادل یک تیم SWAT شد مبارزه با شیوع است که در حال حاضر ادعا 22 زندگی در لنگلی تسلیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>