هفته در بررسی: خاطرات تخریب پست الکترونیکی-در اولیه آراء محله ادغام

5 دقیقه پیش

در اینجا برخی از های اخیر تریبون-بررسی اخبار و داستان از ویژگی های از سراسر منطقه است.

برای جزئیات بیشتر در مورد این و دیگر داستان را از لینک های زیر و یا دیدن Triblive.com.

اف بی آی در حال بررسی خرابکاری پیتسبورگ یادبود جنگ

اف بی آی در حال بررسی این روز یادبود خرابکاری از یک نقطه عطفی پیتسبورگ جانبازان یادبود, مقامات گفت.

99 ساله Doughboy مجسمه در لاورنسویل بود فرو برد و با رنگ قرمز بین شب یکشنبه و روز یادبود. چکش و داس رنگ شد, بنای تاریخی, همراه با پیام “19 ژوئن 1986! شکوه و عظمت را به بعد از قهرمانی!”

North Shore, پلیس یادبود تخریب برای دومین بار در این بهار

کلمه “فریب” به نظر می رسد به رنگ شده اند در پلیس یادبود در پیتسبورگ, North Shore, شنبه شب.

ماموران اجرای قانون یادبود است در ساحل شمالی رانندگی در نزدیکی هاینز درست و مخدوش با اسپری سفید رنگ.

یادبود می پردازد ادای احترام به ماموران اجرای قانون از Allegheny County که فوت در حین انجام وظیفه نیز تخریب شد و در ماه مارس است.

پست الکترونیکی-در برگه های رای می رود به درایو مشارکت بالا در Allegheny, Westmoreland

Allegheny County است در مسیر به دیدن انتخابات به عنوان پست الکترونیکی-در و absentee ballot برنامه های کاربردی برای 2 ژوئن اولیه بیش از حد انتظارات.

این شهرستان دارای پردازش بیشتر از 280,000 رای گیری برنامه های کاربردی با کمی کمتر از 5000 در آینده فقط قبل از ضرب الاجل سه شنبه گفت: انتخابات بخش مدیر David Voye.

اگر همه متقاضیان بازگشت خود رای است که در برابر به میزان مشارکت حدود 36 درصد. Allegheny County است 775,201 ثبت نام رای دهندگان واجد شرایط. Voye قبلا پیش بینی شده 22 درصد مردم در انتخابات به صورت اولیه است.

رژیم صهیونیستی. Wolf: رستوران با رنگ زرد در استان ها می تواند شروع فضای باز ناهار خوری خدمات ژوئن 5

رژیم صهیونیستی. تام ولف در روز چهارشنبه منتشر شد دستورالعمل جدید برای فضای غذاخوری در طول زرد فاز و همچنین دستورالعمل های عمومی برای سبز فاز به عنوان شهرستانهای استان به تدریج بازگشایی شده است.

رستوران ها و خرده فروشی مواد غذایی, خدمات, در, زرد, استان ها می تواند شروع فضای باز ناهار خوری خدمات 5 ژوئن با برخی از محدودیت.

مشتریان باید نشسته در یک جدول به ناهار خوردن در خارج. سلف سرویس گزینه های مانند سالاد میله نمک و فلفل و نوشیدنی ایستگاه های ممنوع خواهد شد همراه با محدودیت های دیگر.

PWSA تعمیر پیتسبورگ بدنام مرکز شهر منجلاب

پیتسبورگ در نهایت پر کردن این منجلاب که بلعیده اتوبوس و تقریبا خوردند خودرو در سال گذشته است.

پیمانکاران برای پیتسبورگ آب و فاضلاب قدرت بودند در یکشنبه کار بر روی سوراخ است که بسته شده است 10 خیابان مرکز شهر بین پن و آزادی راه از اکتبر.

شهر و PWSA به اشتراک گذاری برآورد هزینه های تعمیر $536,000 و قدرت نظارت بر پروژه.

اسقف Zubik: 61 کاتولیک parishes به ادغام 15 در Allegheny, Washington شهرستان

شصت و یک کاتولیک parishes در Allegheny و واشنگتن شهرستانهای ادغام خواهد شد به یکی از 15 به تازگی ایجاد شده parishes اسقف دیوید Zubik گفت.

این ادغام که هنوز نمی تماس بگیرید برای هر گونه ساختمان کلیسا تعطیلی — پیشبرد یک سال تلاش بازسازی توسط کاتولیک اسقف نشین از پیتسبورگ را بیشتر کاهش منابع و پاسخگویی به نصب مشکلات مالی با بیش از نیمی از parishes از دست دادن پول. تغییرات را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

تونی LaRussa یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با تونی در 724-772-6368, tlarussa@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Allegheny

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر