مخلوط پشتیبانی از ونکوور ضد نژادپرستی تجمع با توجه به COVID-19 نگرانی

محتوای مقاله در ادامه

“ما شده اند در تماس با سازمان از این رویداد و با احترام برای شرکت کاهش یافته است” این بیانیه را بخوانید.

“سیاه و سفید موضوع زندگی روزمره است. بومی همبستگی همیشه. نه فقط زمانی که ما در مجموع صدمه دیگری بی تزویر وحشی گروهی از پلیس. ما قدردانی از این عمل همبستگی و با هم از سیاه و مردم بومی به منظور تسهیل شفا از و در میان خشونت پلیس.”

این بیانیه در ادامه می گویند پل ونکوور امیدوار به برگزاری یکی دیگر از تجمع در آینده زمانی که ممنوعیت اجتماعات بزرگ شده اند آرام توسط مقامات بهداشتی.

“ما احساس نمی کند که ما می توانیم اطمینان از ایمنی جامعه ما در اعتراض های عمومی در این زمان. بعلاوه خانواده Regis Korchinski-Paquet کرده و خواسته است که هیچ اعتراضی برگزار شد در دختران خود را به نام. ما را احترام به آن. در حال حاضر اولویت ما و نگرانی نگه داشتن مردم سیاه امن و ترویج برخی از بقیه.”

تظاهرات در آمریکا در حال انتظار برای ادامه سهشنبه به عنوان سرباز گارد ملی هستند prepped برای اعزام به شیکاگو پس از تعدادی از تظاهرات در شیکاگو و در سراسر کشور به راه یک شبه به هرج و مرج و تخریب شنبه شب.

یک حکومت نظامی اجرا شد و در لس آنجلس, پس از تیم ماشین سوخته و فروشگاه ها آسیب دیده بودند و غارت; کلیپ تصویری از شهر نیویورک نشان داد دو ماشین پلیس گردش به یک جمعیت پس از تظاهرکنندگان دیده می شد مسدود کردن خیابان و پرتاب زباله در وسایل نقلیه.

اعتراضات آشکار در ده ها تن از شهرستانها آمریکای شمالی در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>