دهه بهترین WPIAL نهایی: سافتبال شماره 5

توسط:
یکشنبه, مارس 31, 2020 | 10:56 PM
از طبقه بندی به گسترش زمینه بازسازی را مجبور به تغییر در محل برگزاری این منطقه قهرمانی وجود دارد مقدار زیادی در رفتن با WPIAL سافتبال بانوان قهرمانی این دهه گذشته است.

از لیلی زمینه در کال (Pa.) به Seton تپه به یک معجونی از عنوان بازی های انجام شده اینجا و آنجا و یا در هر نقطه وجود دارد چمن در یک نبرد در برابر طبیعت شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات به یاد ماندنی در WPIAL سافتبال نهایی.

شستشو, شستشو و تکرار موضوع در منطقه و سافتبال این 10 سال گذشته به عنوان نه مدارس قادر به موفقیت در دفاع از خود WPIAL قهرمانی از جمله سه ذغال سنگ توسط غرب, Allegheny, چهار-سنگ توسط غرب گرین و یک نما با پنج مستقیما در مسابقات قهرمانی Hempfield.

بنابراین در حالی که دهه سوم قرن 21 رو به یک شروع کند با 2020 فصل به دور محو در اینجا این است که یک نگاه در 10 سال گذشته با یک شمارش معکوس از 10 WPIAL سافتبال بانوان قهرمانی بازی ها.

شماره 5 — سال گوزن

Greensburg مرکزی کاتولیک دست هایش را زود بود اما گوزن دریاچه که لذت می برد آخر خنده در سال 2012 WPIAL کلاس AA سافتبال بانوان قهرمانی بازی.

شورای همکاری خلیج فارس شروع به پریدن کرد به اوایل سرب با یک جفت از اولین ورود اجرا می شود و بدون هدف قرار دادن یک توپ فراتر از زمین زیر کشت.

آن نگاه مانند Centurions’ زود جرم می نگه دارید تا با این حال Lancers جرم در نهایت به زندگی با یک جفت از اجرا می شود در پایین هفتم برای مساوی کردن بازی در 2-2.

گوزن دریاچه گل طلایی اجرا در پایین هشتم برای پیاده روی کردن قهرمانی.

این دومین از بازگشت به عقب بازی عنوان ضرر و زیان برای شورای همکاری خلیج فارس و از چهار مستقیم بازی مسابقات برای گوزن ها ، از Lancers برنده بیشتر طلا در سال 2015.

با کلیک بر روی نمره نهایی زیر را برای لایحه Beckner را روکش از Lancers’ پیروزی بر Centurions.

گوزن دریاچه 3 Greensburg مرکزی کاتولیک 2 در 8 نوبت

دهه بهترین WPIAL سافتبال نهایی:

شماره 6 – سال 2018 کلاس 2A: لورل بیش از فریزر

شماره 7 – سال 2018 کلاس: غرب گرین بیش از مانسن

شماره 8 – سال 2018 کلاس 4A: Belle Vernon بیش از الیزابت رو به جلو

شماره 9 – 2012 کلاس: Chartiers-هوستون بیش از Carmichaels

شماره 10 – 2015 کلاس: Jefferson-مورگان بیش از Chartiers-هوستون

برچسب ها: گوزن دریاچه گرینزبورگ C. C.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de