دلتا آسایشگاه که حاضر به اجازه کمک های پزشکی در حال مرگ از دست می دهد بودجه

محتوای مقاله در ادامه

در سپتامبر گذشته Macey — خانقاه مؤسس متوقف شد و در نوامبر. 20 هیئت مدیره رای به نفع ، در Nov. 28 نشست عمومی سالانه هیئت مدیره جدید انتخاب شد و ایرلند (حزب مردم کانادا نامزد دلتا در اکتبر فدرال انتخابات) منصوب شد رئیس جمهور. جدید هیئت مدیره و سپس لغو, خدمتکار, تصمیم گیری شد و بلافاصله در تقابل با dbsa.

ایرنه توماس خانقاه است و نه مبتنی بر ایمان است و تنها در نوع خود است که اجازه نمی دهد که کمک حال مرگ. ایمان مبتنی بر hospices می تواند امتناع از ارائه ،

ایرلند گفت: یک نشست ویژه از طریق تلفن و پست الکترونیکی-در-انتخابات برگزار خواهد شد ژوئن 15 برای اعضای رای در یک متمم به قانون اساسی آن بیان کرد: “خدا است که دهنده و گیرنده از زندگی است.”

دیکس گفت که او تا به حال شنیده نگرانی از جامعه در مورد “داخلی حکومت از جامعه است.”

“هر کسی در مورد مسائل حکومت از جامعه ممکن است درمان های در دسترس به آنها را تحت جوامع عمل می کنند و باید با مشورت یک وکیل برای مشاوره در مورد گزینه های در دسترس به آنها را,” او گفت:.

با فایل از کانادا مطبوعات

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>