آینده پس از همه گیر حمل و نقل در مترو ونکوور نامشخص

محتوای مقاله

این زمان در سال گذشته مترو ونکوور یکی از معدود عمده مناطق شهری در آمریکای شمالی است که تا به حال دیده می شود رشد مداوم در آن حمل و نقل ridership.

در حال حاضر مانند دیگران در حمل و نقل عمومی زمینه منطقه حمل و نقل سازمان در تلاش است برای مقابله با کاهش مشتریان و درآمد حاصل از ماه محدودیت به منظور کاهش گسترش COVID-19.

تا چه حد TransLink می یابند و چه مدت آن می تواند به سوالات دانشگاهیان و کسانی که در این صنعت در حال تلاش برای پاسخ به.

“در بسیاری از عدم قطعیت وجود دارد خارج وجود دارد, اما تنها چیزی که من فکر می کنم به احتمال زیاد است که قطعا در طول این وقفه دوره وجود خواهد داشت کمتر سواران. چه این اختلال به نظر می رسد مانند در طرف دیگر از وقفه باقی مانده است دیده شود” گفت: Anthony پرل یک مطالعات شهری و استاد علوم سیاسی در دانشگاه سیمون فریزر.

پرل گفت که بر اساس آنچه که ما آموخته اند که از گذشته بیماری های همه گیر آن سالها طول می کشد برای یک سیستم حمل و نقل را ridership برای بازیابی — در مورد سارس در چین از آن زمان سه سال. مشکل پرل گفت این است که آن سخت است برای گفتن که ساعت شروع می شود که در دوره سه ساله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>