پرسه زن 4 ژوئن 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

10 دقیقه پیش

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به vndnews@tribweb.com یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


 

رژه به افتخار ارتفاعات سالمندان دبیرستان

رژه به افتخار ارتفاعات کلاس مدرسه بالا از سال 2020 آغاز خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه در دبیرستان در Natrona ارتفاعات Harrison.

پلیس محلی بخش کامیون های آتش نشانی و اورژانس واحد را همراهی سالمندان و خانواده های آنها به عنوان سوار شدن در وسایل نقلیه خود را. رژه خواهد شد اقدام به آیداهو خیابان به نوبه خود حق در بردویو Blvd. راست بر روی مونتانا خیابان و مجددا وارد دبیرستان پارکینگ.

شهروندان را تشویق به خود را تزئین حیاط و اجتماعی رعایت فاصله.


جامعه کتابخانه Allegheny ولی برنامه تابستان برنامه خواندن

رایگان برنامه خواندن تابستان در جامعه دره Allegheny ولی اجرا خواهد شد ژوئن 15 از طریق Aug. 24.

موضوع امسال خواهد بود: “تصور کنید داستان خود را” و تشکیل شده است از یک خواندن آنلاین برنامه مجازی برنامه ها و فعالیت های خانه همه در اطراف محور قصه پری قصه های فولکلور و افسانه ها.

همه اعضای خانواده می توانند شرکت کنند. ثبت نام آنلاین در دسترس است در کتابخانه سایت.


Vandergrift کتابخانه های عمومی به حمایت از نوجوانان مسابقه عکس

Vandergrift کتابخانه های عمومی را حامی یک عکس مسابقه برای دانش آموزان سن 12 تا 19 از طریق پایان ماه ژوئیه.

عکس های در نظر گرفته خواهد شد در ماه آگوست محلی عکاسان حرفه ای است. جایزه جوایز اعلام خواهد شد و وجود خواهد داشت یک نمایشگاه در ماه سپتامبر.

برای قوانین و دستورالعمل ثبت نام بازدید vandergriftpubliclibrary.org.


امیدواریم مرکز به دنبال داوطلبان

این Alle-Kiski امید مرکز است که به دنبال افراد داوطلب وقت خود را.

مرکز ارائه خدمات حمایتی و فرصت هاي بهبود و جامعه آموزش و پرورش برای کمک به قربانیان خشونت خانگی و سوء استفاده است. آموزش رایگان است و می تواند تقریبا. وجود دارد بسیاری از انواع فرصت های در دسترس است.

برای جزئیات بیشتر تماس مریم در 727-224-1100.


ذخیره شده توسط فضل به خدمت شام رایگان

رایگان درایو-از طریق شام خدمت خواهد شد از 4 تا 7 بعد از ظهر شنبه در Saved By Grace Church, 739 چشم انداز خیابان Brackenridge.

آیتم های منو را انتخاب اسپاگتی سوپ سیب زمینی و یا فلفل قرمز. پیشرفت سفارشات تشویق می شوند با تماس با 724-230-6739 از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر شنبه. تنها 50 سفارشات در هر نیم ساعت زمان اسلات پذیرفته می شود برای کنترل ترافیک در مقابل ساختمان. تحویل در دسترس است به Brackenridge آدرس.

این خواهد بود که نهایی رایگان هفتگی وعده غذایی ارائه شده توسط کلیسا. ذخیره شده توسط فضل می خواهم برای تشکر از هر کسی که پول های اهدایی و محصولات برای این پروژه است.


تقویم

فورد شهرستان

جمعه: اولین جمعه کامیون مواد غذایی در جشنواره خواهد بود از 5 تا 8 بعد از ظهر در فورد پارک شهر. اجتماعی فاصله دستورالعمل اجرا خواهد شد. را روی یک صندلی.

Gilpin

امروز: Gilpin Volunteer Fire Department خدمت takeout مواد غذایی از 5 تا 7 بعد از ظهر در سالن آتش, آشپزخانه, 113 Firehall جاده ها است. منو: کل پیتزا, هات داگ, ساندویچ مرغ, ماهی, ساندویچ, همبرگر, چیز برگر, مرغ, نوار, nachos در و پنیر, سیب زمینی سرخ کرده و قارچ حلقه های پیاز و پنیر و چوب و نرم چوب شور. پیشرفت سفارشات تشویق کرد. تحویل در دسترس Leechburg منطقه است. پول نقد و چک پذیرفته شده است. سفارشات: 724-845-7200

هریسون

ژوئن 21: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن در VFW. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط خریداری شده برای مارس رویداد تقدیر خواهد شد. بلیط و اطلاعات بیشتر: لورن 412-537-5934

Leechburg

دوشنبه: Leechburg کتابخانه عمومی هیئت امنا را ملاقات خواهد کرد در 6:30 p. m. آنلاین از طریق زوم.ما. برای دسترسی به این نشست ارسال نام و آدرس خود را به freilinokl@yahoo.com و یک دعوت نامه ارسال خواهد شد.

لاور بارل

امروز: لاور بارل شرکت آتش نشانی شماره 3 خواهد شد برگزاری یک جلسه عمومی در 6:30 p. m. در آتش خانه 3255 Leechburg جاده در یک پیشنهاد برای تامین مالی تجهیزات. عمومی خوش آمدید.

سه شنبه تا جمعه: American Legion آشپزخانه باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات سفارشات از اعضا و مهمانان از 2 تا 7 p. m. در این پست 1100 حیات وحش تسلیم جاده ها است. برای منو مراجعه به. سفارشات: 724-339-9417

جمعه ها: لاور بارل Volunteer Fire Department Kinloch فروش takeout مواد غذایی از 3 به 7 p. m. در firehall, 916 نیویورک Ave. منو: بال مرغ, ماهی, ساندویچ مرغ, ساندویچ, استیک hoagie پیتزا و بیشتر. برای یک منوی کامل بازدید facebook.com/lowerburrellvfc1/. سفارشات: 724-339-7537 یا 724-212-3120

نیو کنسینگتون

ژوئن 13: میز رزرو پذیرفته شده توسط East جامعه کنزینگتون دایره برای یک بازار کک مجموعه ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر در جامعه دایره ساختمان 1785 سنت هفتم جدول: $10. رزرو و اطلاعات بیشتر: ماری 724-472-5106

Vandergrift

امروز: این Vandergrift بازار کشاورزان باز خواهد شد با دستورالعمل برای حفاظت از جامعه است. فروشندگان جدید خوش آمدید. فروشنده برنامه های کاربردی: facebook.com/vandergriftmarket/منو

جمعه ها و شنبه ها: از سربازان جنگ های خارجی را به فروش takeout مواد غذایی از 4 تا 8 بعد از ظهر در پست 141 سامنر Ave. منو: ده چاشنی بال با سیب زمینی سرخ کرده بزرگ $20; میگو با سیب زمینی سرخ کرده, $8; چهار مرغ تخته با سیب زمینی سرخ کرده 5 دلار و پیتزا. غذاهای انگشت همه $4: قارچ میله های پنیر پیتزا, سیاهههای مربوط, پوشیده با نان گل کلم و سیب زمینی سرخ شده, پنیر, خایه ها, فلفل هالوپینو poppers کلم بروکلی و پنیر چدار گزش حلقه های پیاز و پوشیده با نان کدو سبز است. سفارشات بعد از ساعت 2 بعد از ظهر: 724-568-1427


لغو و تغییرات

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته است. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

فریپورت

جولای 1: بازگشایی لباس وزارت در Freeport, United Methodist Church, 211 چهارم سنت است به تعویق افتاد تا 1 جولای. جزئیات: 724-295-2476

هریسون

20 ژوئن: به راشل کارسون دنباله چالش لغو شده است. برای بازپرداخت ایمیل info@rachelcarsontails.org.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

شنبه: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است. اوت. 1 آتش بازی برگزار خواهد شد را اگر Armstrong County حداقل در سبز فاز توسط آن تاریخ است.

Leechburg

Leechburg کلاس مدرسه بالا از سال 1953 مراسم برنامه ریزی شده در ماه ژوئن لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای.

مردمان کتابخانه کتاب فروش است که به طور نامحدود به تعویق افتاد.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

Oakmont

15 ژوئن: این Oakmont 5K لغو شده است.

ژوئن 27 و 28: سالانه مواد غذایی یونانی جشنواره اسپانسر شده از طرف کلیسای مقدس Dormition کلیسا لغو شده است.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

سالانه اسپرینگدیل جشنرژه و آتش بازی هستند لغو شده است.

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

Tarentum

جولای 3: اجلاس شلنگ استقلال روز آتش بازی لغو شد.

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Gebze Escortmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishow to buy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme İle Nakit