پرسه زن 6 ژوئن 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

3 دقیقه پیش

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به [email protected] یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


 

رایگان کودکان در تابستان برنامه های غذایی برای باز کردن

چندین تابستان برنامه های غذایی برای کودکان باز خواهد شد و دوشنبه در Alle-Kiski دره.

آنها عبارتند از:

مرکزی کلیسای پروتستان 305, Allegheny, St. Tarentum خواهد میزبان “بچه غذا شبکه” از 9 تا 11 صبح روزهای هفته آغاز ژوئن 8 برای کودکان 18 و جوان در کلیسا. رایگان را از صبحانه و ناهار خواهد بود و وجود خواهد داشت نگاهی به فعالیت های خانه. این برنامه با حمایت مالی مرکزی کلیسای پروتستان ماموریت آن جامعه ایمان, همکاران,United Methodist Church, اتحادیه اروپا, دولت, وزارت آموزش و پرورش و ایالات متحده وزارت کشاورزی.

• * * * رایگان گرفتن و رفتن صبحانه و ناهار توزیع خواهد شد توسط بلوک های ساختمان از Natrona و United Methodist Church اتحادیه از 10:30 تا 11:30 صبح روزهای هفته آغاز و تا روز دوشنبه از طریق جولای 24 در Natrona جامعه پارک. بدون ثبت نام مورد نیاز است اما لطفا از ارسال یک متن به 724-257-1117 یا ایمیل [email protected] با تعدادی از کودکانی که با حضور خواهند داشت.

Leechburg منطقه مدرسه منطقه ارائه خواهد شد رایگان صعود صبحانه و ناهار وعده های غذایی برای کودکان 18 و جوان از ظهر تا 1 بعد از ظهر دوشنبه ها و پنج شنبه ها و روزهای هفته از طریق Aug. 14. وعده های غذایی توزیع خواهد شد از طریق منظقه وانت در دانش آموز افت ورودی. هیچ پیاده روی-ups مجاز خواهد بود.


وبینار رایگان ارائه شده به بازگشایی کسب و کار

گوشه Launchbox در نیو کنسینگتون را حامی وبینار رایگان “برای باز کردن یا نه ؟” در 5:30 p. m. روز شنبه با وکیل هدر هارمون کندی.

برنامه خواهد شد و رسیدگی به مشکلات بسیاری از شرکت ها به عنوان تنظیم آنها را به طرح کسب و کار خود را.

ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

برای سوال, ایمیل الهام در [email protected]


رژه به افتخار بارل دبیرستان کلاس 2020

رژه به افتخار بارل کلاس مدرسه بالا از سال 2020 آغاز خواهد شد در 1 بعد از ظهر یکشنبه در دبیرستان Puckety کلیسا جاده لاور بارل.

اعضای کلاس رانندگی وسایل نقلیه خود را از مدرسه بالا پایین Leechburg جاده به Craigdell جاده ها است.


تقویم

هریسون

کتاب رها در جامعه کتابخانه Allegheny ولی در حال حاضر باز است. منظقه خدمات آغاز خواهد شد در ژوئن 15.

Leechburg

دوشنبه: Leechburg کتابخانه عمومی هیئت امنا را ملاقات خواهد کرد در 6:30 p. m. آنلاین از طریق زوم.ما. برای دسترسی به این نشست ارسال نام و آدرس خود را به [email protected] و یک دعوت نامه ارسال خواهد شد.

دوشنبه: به لاور بارل جلسه شورای برنامه ریزی شده برای 7 بعد از ظهر است موکول به در 7 p. m. 15 ژوئن. تا حدی توسط تلفنی در شهر 2800 بتل سنت مشارکت عمومی از طریق نظر نوشته شده است تشویق و ترجیح داده است. نوشته شده نظرات باید ارسال از طریق ایمیل ما و یا ارسال آن به ایمیل [email protected]rburrell.com 4 ژوئن 15 p. m.

نیو کنسینگتون

ژوئن 13: میز رزرو پذیرفته شده توسط East جامعه کنزینگتون دایره برای یک بازار کک مجموعه ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر در جامعه دایره ساختمان 1785 سنت هفتم جدول: $10. رزرو و اطلاعات بیشتر: ماری 724-472-5106

اوکلاهما قصبه

دوشنبه: Oklahoma قصبه شورای اسلامی دیدار خواهد کرد تقریبا در 7 p. m. نظرات باید به ایمیل [email protected] یا 724-567-5727.

Saxonburg

ژوئن 14: GFWC Saxonburg منطقه زن باشگاه در حال برگزاری مجازی, قرعه کشی یک کوه سبز پنجره مشبک/سیگاری barbeque گلوله و یک $125 گواهی هدیه به Thoma گوشت در بازار در Saxonburg. بلیط: 20 دلار. طراحی خواهد شد در ژوئن 14 در باشگاه Facebook صفحه . برای تهیه بلیط اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

جمعه ها و شنبه ها: از سربازان جنگ های خارجی را به فروش takeout مواد غذایی از 4 تا 8 بعد از ظهر در پست 141 سامنر Ave. منو: ده چاشنی بال با سیب زمینی سرخ کرده بزرگ $20; میگو با سیب زمینی سرخ کرده, $8; چهار مرغ تخته با سیب زمینی سرخ کرده 5 دلار و پیتزا. غذاهای انگشت همه $4: قارچ میله های پنیر پیتزا, سیاهههای مربوط, پوشیده با نان گل کلم و سیب زمینی سرخ شده, پنیر, خایه ها, فلفل هالوپینو poppers کلم بروکلی و پنیر چدار گزش حلقه های پیاز و پوشیده با نان کدو سبز است. سفارشات بعد از ساعت 2 بعد از ظهر: 724-568-1427


لغو و تغییرات

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته است. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

فریپورت

جولای 1: بازگشایی لباس وزارت در Freeport, United Methodist Church, 211 چهارم سنت است به تعویق افتاد تا 1 جولای. جزئیات: 724-295-2476

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

هریسون

20 ژوئن: به راشل کارسون دنباله چالش لغو شده است. برای بازپرداخت ایمیل [email protected]

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

ژوئن 21: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برای برنامه ریزی در سربازان جنگ های خارجی لغو شده است. جزئیات: لورن 412-537-5934

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

امروز: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است. اوت. 1 آتش بازی برگزار خواهد شد را اگر Armstrong County حداقل در سبز فاز توسط آن تاریخ است.

Leechburg

Leechburg کلاس مدرسه بالا از سال 1953 مراسم برنامه ریزی شده در ماه ژوئن لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

Oakmont

15 ژوئن: این Oakmont 5K لغو شده است.

ژوئن 27 و 28: سالانه مواد غذایی یونانی جشنواره اسپانسر شده از طرف کلیسای مقدس Dormition کلیسا لغو شده است.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

سالانه اسپرینگدیل جشنرژه و آتش بازی هستند لغو شده است.

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

Tarentum

جولای 3: اجلاس شلنگ استقلال روز آتش بازی لغو شد.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected].

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de