آزمایشات انسانی تایید شده برای B. C. شرکت دارو برای درمان COVID-19

محتوای مقاله

ونکوور مواد مخدر مبتنی بر repurposing شرکت خواهد انجام آزمایشات انسانی در بيماران مبتلا به درد حاد ریه آسیب در ایالات متحده و کانادا است.

کریس مورو مدیر عامل شرکت Algernon Pharmaceuticals Inc., گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید این شرکت نرم افزار در ژوئن 3 برای یک انسان مطالعه آن repurposed مواد مخدر Ifenprodil به عنوان درمانی بالقوه برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

مورو گفت: یک پزشک-led محاکمه انسان از مواد مخدر بود در مورد شروع در کره جنوبی, اما برنامه ریزی محاکمه در کانادا و آمریکا و احتمالا استرالیا خواهد بود بزرگتر و رهبری Algernon و شرکت تحقیقات بیمارستان.

Ifenprodil یک داروی عمومی توسعه یافته در اوایل 1970s و تایید شده برای استفاده انسان در ژاپن و کره جنوبی برای درمان بیماری های عصبی مانند سرگیجه. Algernon ثبت شده است روش استفاده از ثبت اختراع در مواد مخدر و در حال حاضر دارای حقوق انحصاری.

مورو گفت که در اوایل ماه مارس این شرکت چینی مطالعه Ifenprodil در موش های آلوده به ویروس H5N1 در دنیا — کشنده آنفولانزا — که حاکی از بهبود بقای و ریه کاهش می یابد آسیب به خصوص با سايتوکين طوفان که منجر به کاهش عملکرد ریه در میان COVID-19 بیماران آلوده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de