با عجله به تعریف “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس”

قبل از مینیاپولیس معترضان به طور خلاصه اشغال و پس از آن آتش به یک ایستگاه پلیس فعالان’ تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در نظر گرفته شد از جمله توسط برخی بیشتر institutionally فکر عدالت کیفری اصلاح طلبان—به یک غیرممکن رادیکال تقاضا است. که به سختی دو هفته پیش. پس, به عنوان کسانی که اعتراضات محلی در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید و سپس در سراسر کشور گسترش آنها را به انجام این تقاضا را به شورای شهر جلسات در سراسر کابل نیوز میز. سیاسی و چشم انداز در حال حاضر در حال بیان تبدیل شده است ملامت به کسانی که می گویند این تظاهرات بی هدف و یا معکوس. در اینجا سازمان, پاسخ, چیزی است که بتن را به انجام: گرفتن پول فرار از پلیس.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” آغاز نشده به عنوان پاره ای از ملی شورش است, اما از آن است که در حال حاضر در همه جا در خیابان ها. در یک بعد از ظهر سوزان-طولانی مارس در شنبه هنگامی که معترضان پر شده طول پل بروکلین برای ساعت ها گاهی اوقات دو یا سه معترضان با “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” علائم را تا پایان به طور خلاصه در اتفاقی سازند. در پای پل پلیس بسته است در تنگ تر شکل گیری برخی با باطوم در دست, برای تلفن های موبایل از “این نژادپرستانه-ass پلیس مجبور به رفتن کردم.” شما می توانید پیدا کردن “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در یک نسبتا غور و تجمع در میدان اتحاد بیش از حد زمانی که چند صد نفر از کارگران پزشکی بیرون آمد جمعه گذشته به تحسین معترضان در 7 p. m.—واژگونی معمول شبانه آیین—و سپس در زمان یک زانو روی زمین خیس.

اما پس از آن تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان تقاضا به حال گسترش تورم از صدای جدید—با ظاهرا به تازگی به دست آورد تخصص— نقل مکان کرد و در طول چند روز گذشته برای تسکین عمومی: زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر فعالان در حال حاضر معترض در دولت هر روز در پایان می گویند آنها می خواهند به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس این چیزی است که آنها واقعا چیست.

خواسته پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ریشه های خود را در زندان لغو سیاسی و اجتماعی چشم انداز جهانی سیستم های جنایی مجازات است. افکار عمومی از جمله بسیاری در رسانه ها و مقامات منتخب فاقد سابقه و زمینه—یا سیاسی را به شنیدن این تقاضا که در راه است. به عنوان تماس به سرعت در حال گسترش به مخاطبان گسترده تر از آن است جهش یافته ارائه فرصت های پیچیده: هر دو برای, جدید, مضطرب ائتلاف های سیاسی برای پیشبرد تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت و توزیع مجدد و جبران ارتجاعی تلاش برای سرکوب تحریف و نوار تقاضا را از آن رادیکال قصد. در مورد دوم این عمدی سوء تعبیر دهانه استراتژیک وحشت محافظه کار و لیبرال تلاش برای ساکت. اما معنای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” روشن است که بازگشت به این سیاست که از آن توسعه داده شد: آن را به عنوان نگرانی در پلیس مخالفت با بردگی ما می پرسد پال خواستار قطع بودجه دولت خلع سلاح و لغو. یک تماس پال خواستار قطع بودجه دولت نمی تواند جدا از سوال بزرگتر از آنچه هستند به پلیس ؟ “به جای پرسیدن که آیا هر کسی باید قفل شده است و یا به رایگان” طرفدار الغای برده داری و محقق Ruth Wilson گیلمور می پرسد: “چرا ما نمی فکر می کنم در مورد اینکه چرا ما حل مشکلات با تکرار این نوع رفتار است که ما به ارمغان آورده مشکل در وهله اول؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de