PIAA می تواند بازنویسی co-op قاعده ساخت ترکیب تیم آسان تر برای مدارس

توسط:
سه شنبه 16 ژوئن 2020 | 7:03 PM
این PIAA می تواند بازنویسی آن co-op حکومت در تابستان امسال ساخت آن را آسان تر برای دو مدرسه به صورت یک ترکیب تیم های ورزشی.

در حال حاضر به همکاری اسپانسر یک ورزش مدارس باید پیوسته معنی آنها به اشتراک گذاشتن یک مرز. اما در زمان های همسایه منطقه نه مایل و یا قادر به co-op بنابراین مدارس می خواهید می شود قادر به نگاه دورتر برای یک شریک در صورت نیاز.

که این وضعیت با قلعه گیلاس و واشنگتن خواست که به شکل یک ترکیب پسران گلف این تیم قرار می گیرند. قلعه گیلاس تا به حال سه پسر که می خواستم به گلف و واشنگتن تا به حال دو. این PIAA مدیره رای دادند دوشنبه اجازه دهید به مدارس صورت co-op تیم حتی اگر آنها نیست به هم پیوسته.

این PIAA ساخته شده تصمیم مشابه در پاییز گذشته زمانی که غرب گرین می خواستم به co-op با آلبرت گالاتین در فوتبال پسران. این مدرسه سال قبل از Avonworth و بانوی ما از قلب مقدس اعطا شد یک co-op چشم پوشی برای پسران, والیبال, حتی اگر آنها نمی واجد شرایط تحت قوانین.

به عنوان یک نتیجه co-op روند دریافت می تواند تعمیرات اساسی در ماه جولای در PIAA مدیره جلسه کارگاه آموزشی, مدیر اجرایی, باب لومباردی گفت. این قانون در نظر گرفته شده است برای افزایش مشارکت در ورزش به خصوص در کوچکتر مدارس.

“هیئت مدیره گفت: آنها می خواستند به یک بررسی خوب از تمام co-op حکومت خود را” لومباردی گفت: “و ببینید که اگر آن را به ملاقات با روح و قصد از امروز برنامه های ورزشی و آنچه اتفاق می افتد در این زمینه است.”

تحت این قانون در حال حاضر واشنگتن خواهد بود قادر به co-op تنها با تثلیث که در اطراف واشنگتن در منطقه است.

“ما رسیده اند به آنها در گذشته به ما دانش آموزان این فرصت را به گلف” واشنگتن مدیر ورزشی مایک Bosnic گفت: PIAA هیئت مدیره در روز دوشنبه جلسه آنلاین. “آنها علاقه مند در یک co-op با ما به طوری که ما واقعا هیچ جای دیگری برای رفتن.”

مدیر ورزشی تام Scarpone نمایندگی فورت گیلاس.

“دو نفر از ما با هم خواهد به اندازه کافی گلف بازان به یک تیم می شود و قادر به رقابت بدون رفتن زیر,” Scarpone گفت.

هر دو مدارس رتبه در میان WPIAL کوچکتر مناطق. واشنگتن 157 پسران در کلاس های 9-11 و فورت گیلاس دارای 111. ترکیب تیم را طبقه بندی مصمم است با اضافه کردن نیمی از کوچکتر مدرسه ثبت نام برای بزرگتر مدرسه در کل.

“ما در حال رفتن به یک نگاه سخت خوب در (قانون),” لومباردی گفت: “و اگر نیاز به در نظر گرفتن شرایطی برای ما تا به حال مانند این. شاید برای کمبود اصطلاح بهتری خواهیم ‘نوسازی’ زبان است.”

کریس هارلن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: فورت گیلاس در واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de