مرد فلوریدا آگهی خود را دولت به سردخانه

تعداد کسانی که به طور پیوسته افزایش یافته است از ماه ژوئن آغاز شد مستقیم و قابل پیش بینی در نتیجه تصمیمات اتخاذ شده توسط یک دولت که در آن جمهوری خواهان را تحت سلطه دولت و سنا برای 20 از گذشته 21 سال است. دولت در حال حاضر می گوید آن را ثبت کرده است 83,000 موارد Covid-19 و 3000 مرگ و میر. برای یک ماه فرماندار ران DeSantis, Patronis را نمایان رئیس و یک شریک در دهه محافظه کار پروژه به نوبه خود در فلوریدا به هیچ-خدمات fiefdom برای اصطکاک احتکار کرده است تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی, میله, رستوران ها و سواحل—علم آمار و سر در گم می شود.

در حال حاضر nonwealthy فلوریدا در حال بیمار شدن و مردن در تعداد رکورد. شانزده زنان با حضور در یک جشن تولد اخیر در موعد مقرر باز بسته بندی شده عمدتا maskless بار در جکسون ویل و تمام قرارداد ویروس. پنج کارگران در ملی اقیانوسی و جوی دولت “طوفان شکارچی” قرضاوي در لکلند پایین آمده اند با این ویروس فقط به عنوان به خصوص فعال طوفان فصل لگد زدن در فلوریدا. چند میله در سن پترزبورگ را داوطلبانه تعطیل پس از coronavirus roared بازگشت در میان خود کارکنان خدمات.

در ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از یک بحث برانگیز آفتابی طرح مدل برای پیش بینی که در بدترین حالت 100,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus-بیماری های مرتبط با. این مدل در حال حاضر قرار می دهد فلوریدا در تحت اللفظی نقطه عطف: از اینجا تا اکتبر 1, آن پیش بینی فلوریدا را Covid-19 مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد fc barcelona, از 3000 به بیش از 18,000. که likeliest البته این امکان وجود دارد تا 55,000 فلوریدا ممکن است مرده ، اگر مرده بود تعداد تقریبا دو برابر DeSantis حاشیه پیروزی خود را در سال 2018 فرمانداری انتخابات.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی

در روز سه شنبه DeSantis در زمان استراحت از استقبال کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به جکسون در حال تکان دادن پرچم شروع در یک مسابقه نسکار در جنوب میامی و هل دادن برای مدارس برای باز کردن این سقوط را اعلام کند که “نه ما نه سرعت پایین شما می دانید ما در حال رفتن به رفتن به جلو.” او همچنین تکرار جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در نوشتن مشکل افزایش Covid موارد به عنوان منتسب به نرخ بالاتر از تست. اما تمام اطلاعات موجود نشان می دهد که فلوریدا خطرناکی بالا, افزایش تعداد تست مثبت سرانه; مثبت آزمون در حال حاضر به عنوان بسیاری از 7 درصد از تمام آزمون در فلوریدا. تست پیدا کردن بیشتر مبتلا فلوریدا از آنجا که بیشتر مبتلا فلوریدا. “این واقعیت است که این می رویم تا به این معنی وجود دارد بیشتر در جامعه گسترش یابد گفت: Palm Beach County health مدیر آلینا آلونسو. “این ویروس در حال حاضر مواد غذایی وجود دارد. این مردم هستند که در خارج وجود دارد بدون ماسک, بدون حفظ فاصله. پس از آن آلوده کردن بیشتر مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de