کلارا مورن Dal Col: متیس ملت باقی مانده است, سال های دور از تامین امنیت خود دولت

محتوای مقاله در ادامه

به عنوان مثال مقدار پیشرفت در سطح فدرال در طول پنج سال گذشته. نخست وزیر جاستین ترودو و دولت او شده است بی شرم طرفداران برای آشتی. آنها رفته اند گذشته کلمات و مذاکره با معنی موافقت نامه های که در حال حاضر بهبود زندگی بسیاری از متیس مردم در B. C.

این که آیا آن بودجه مدیریت توسط متیس کشور برای کمک به شهروندان ما نهفته COVID-19 همه گیر و یا حمایت برای افزایش گزینه های مسکن دولت فدرال در حال ساخت یک تلاش واقعی در تعدادی از مناطق کلیدی برای قرار دادن معنی به اصطلاح آشتی با مردم بومی است.

وجود باقی مانده است مقدار زیادی از کار برای اطمینان از متیس مردم به طور کامل محترم شمرده شده و استقلال ما سزاوار به حکومت ملت ما.

این همگرایی فرهنگ نسل پیش است که باعث افراد جدید شناخته شده به عنوان متیس در کانادا. بیایید استفاده از ملی و بومی مردم روز به جشن چقدر منحصر به فرد کانادایی است که واقعیت باقی می ماند.

کلارا مورن Dal Col است که رئیس جمهور از متیس ملت B. C. و وزیر مسئول برای هر دو آموزش و پرورش و مسکن. او همچنین به عنوان ملی وزیر بهداشت و وزیر فرهنگ و میراث و خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>