ماهی های توپ برای باز کردن در زمان برای در معرض خطر فریزر Chinook

محتوای مقاله در ادامه

تجاری تمیز کردن در حال دریافت “سیگنال مخلوط” با توجه به عدم جامع مدیریت شیلات طرح گفت: Dane Chauvel رئیس B. C. ماهی قزل آلا بازاریابی شورای.

“(وزیر شیلات) ساخته شده است آن را کاملا روشن است که او می خواهد غذاهای دریایی زنجیره تامین را باز باقی می ماند و جریان” او گفت:. “وزارت نشده مشخص شده به صنعت — برداشت خریداران پردازنده های تدارکات ذخیره سازی سرد — ما چگونه به تعقیب شیلات و آن را در حال حاضر گذشته از اواسط ماه ژوئن است.”

در مرمت طرف شیلات و اقیانوس ها اختصاص داده است $76 میلیون از B. C. ماهی قزل آلا مرمت و نوآوری صندوق پس از پنج سال $142 میلیون دلار سرمایه گذاری اعلام شد یک سال پیش.

“تفریحی شیلات دریافت یک کمی استراحت در این سال طرح من تعجب می کنم اگر وجود خواهد داشت نظارت کافی برای اطمینان از اهداف خود را ملاقات کرد گفت:” جسی زمان, سخنگوی B. C. فدراسیون حیات وحش.

“من فکر می کنم تصویر بزرگتر است مسیر ماهی قزل آلا در فریزر یکی از سریع کاهش,” او گفت:. “آنها هزینه های بازسازی زیستگاه اما علامت + بیش از minuses? احتمالا نه.”

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>