سه روز در Tofino: برنامه ریزی برای ماجراجویی و آرامش


محتوای مقاله

در جزیره ونکوور سواحل غرب روستای Tofino محبوب در طول سال مقصد. اما رانندگی وجود دارد از سرزمین اصلی پایین تر معمولا طول می کشد حداقل شش ساعت از جمله یک کشتی سوار و یک کشش از گاهی-دلخراش جاده کوه. اگر شما پرواز floatplane به جای آن شما می توانید در Tofino فقط در یک ساعت به شما زمان بیشتری برای بسیاری از ماجراهای در دسترس است.

جمعه

11 a. m. تا زمانی ونکوور

در بررسی خود در 11:30.m پرواز با هاربر هوا در بندرگاه ونکوور پرواز مرکز زغال سنگ در بندر. لذت بردن از یک تعریف اسپرسو در کابین خلبان کافه قبل از سوار شدن یک مسافر سسنا کاروان بزرگ EX. علاوه بر توقف نمایش بیش از استنلی پارک تنگه گرجستان و کوه های جنگلی از جزیره ونکوور بهترین قسمت در مورد پرواز در شناور است هیچ امنیتی غربالگری بنابراین شبانه روزی یک نسیم است. فقط راه رفتن بر روی و خاموش است.

این دیدگاه از بندر هواپیما نشان می دهد شکوه B. C. سوزان Morphet

12:30 p. m. لمس کردن در Tofino

هواپیما خود را skims سطح Tofino ورودی و سپس اسکله در Tofino توچال + مارینا واقع در لبه از شهر و خانه خود را پایه ای برای سه شب. لذت بردن از ناهار در تخم اسکله میخانه یکی از اموال دو رستوران. با یک منوی اعم از صدف خام به چوب اخراج پیتزا و 14 کرافت آبجو در شیر شما برای انتخاب خراب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>