پس از اخلال در توییتر مانند ‘ نشان داد UBC هیئت فرماندار صندلی استعفا

محتوای مقاله

UBC هیئت فرماندار صندلی مایکل Korenberg استعفا داد و روز شنبه پس از آن بود نشان داد او دوست داشت یک صدای جیر جیر با یک سوال راست مفسر.

Korenberg بود دوست داشتم یک صدای جیر جیر با توطئه نظریه پرداز Dinesh d’souza که در ژوئن 14 ارسال شده برای شبیه سیاه زندگی مهم جنبش “.. یک شبه نظامی جناح. درست مثل موسولینی. درست مثل هیتلر.”

در یک پست شنبه شب Korenberg گفت: “امروز من پا به پایین به عنوان رئیس شورای حکام UBC. من مدیون همه دانشجویان و استادان و کارکنان و همه کسانی که ایستادگی در برابر همه اشکال تبعیض عذرخواهی. من این کار را با تمام قلب من است.”

در بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از ملانی علامت وزیر آموزش و پرورش پیشرفته و مهارت و آموزش گفت: “امروز به من اطلاع داده شد از مایکل Korenberg را استعفا از سمت خود به عنوان رئیس و عضو هیئت مدیره از UBC حکام موثر بلافاصله.دولت ما و UBC عمیقا متعهد به ورود و عدالت برای همه است.این دانشگاه دارای یک گنجاندن طرح اقدام و شروع به اجرای آن است.”

چند روز قبل یکی unnamed UBC عضو هیات علمی گفت: Ubyssey این امر می تواند مناسب برای Korenberg به استعفا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>