هوایی هند خانواده به یاد داشته باشید بخش خصوصی و آنلاین در این سال

محتوای مقاله

آن سختی بود روز پدر برای Perviz Madon به یاد همسر مرحومش سام — بابا به ادی و ناتاشا — و یک قربانی از سال 1985 هوایی هند بمب گذاری.

با وجود گذشت 35 سال درد از ژوئن 23 حمله تروریستی هرگز به طور کامل محو دور Madon روز یکشنبه گفت.

“این چنین یک مدت زمان طولانی پیش. شما می دانید که من زندگی نیمی از زندگی من بدون او و آن را فقط هرگز از بین می رود,” او گفت:. “از هفته گذشته اضطراب سازد و غم و اندوه و از دست دادن و senselessness از این همه.”

سام Madon سپس 41 و دریایی استاد دانشگاه بود و یکی از 329 که در هنگام مرگ یک B. C. ساخته چمدان بمب منفجر شد و سرنشین هوایی هند پرواز 182 سواحل ایرلند. دوم بمب لادن چمدان چک شده و در ونکوور فرودگاه منفجر در فرودگاه ناریتا توکیو به عنوان آن بود در حال انتقال به یک هوایی هند پرواز. دو چمدان گرداننده کشته شدند.

B. C. دیوان عالی کشور قاضی و یک پرس و جو عمومی تعیین می شود بمب گذاری انجام شده توسط B. C. Babbar Khalsa به رهبری سابق برنابی آسیاب کارگر Talwinder سینگ Parmar. Parmar کشته شد پلیس هند قبل از او می تواند شارژ در کانادا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>