دن Fumano: ونکوور به نظر می رسد به شیب تعادل از آپارتمانهای برای اجاره

محتوای مقاله در ادامه

“ما در حال تلاش به سطح است که زمین بازی” چو گفت. “ما در حال قرار دادن اقشار و اجاره در همان جای پا, دلیل این که شما نیاز به یک کمی بیشتر تراکم را اجاره پروژه اتفاق می افتد.”

این تغییرات را تحت تاثیر قرار بسیاری از شهرستان های اصلی میکشد: فکر می کنم Kingsway غرب 4th Avenue South فریزر, قطعات دانبار خیابان و آربیوتس ایجاد کرد.

جدید ى اعمال را به مناطق با تازگی به اتمام طرح مانند Marpole, گرندویو-وودلند و Cambie راهرو و یا به برادوی راهرو که در حال حاضر موضوع به خودی خود فرایند برنامه ریزی.

در حال حاضر یک توسعه دهنده به دنبال تراکم اضافی نیاز به درخواست برای یک rezoning از شورای اسلامی اضافه می کند که زمان قابل توجهی پول و عدم اطمینان به روند. اصلاحات پیشنهاد شده که اجازه می دهد توسعه دهندگان به جست و خیز rezoning و پرش مستقیم به یک توسعه مجوز نرم افزار به شش طبقه برای پروژه های جلسه معیارهای خاص.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>