باقرقره کوه و Grouse Grind دوباره باز روز دوشنبه

محتوای مقاله

این Grouse Grind را بازگشایی روز دوشنبه در همان زمان به عنوان باقرقره کوه دوباره فعال آن گوندولا دانلود کوهنورد و ها سالانه تصویب دارندگان.

باقرقره کوه است انتظار برای بازگشایی به طور کامل تا پایان ماه ژوئن است.

“ما هیجان زده برای شروع استقبال از مهمانان بازگشت با خیال راحت لذت بردن از هوای تازه و استراحت در قله کوه و محیط زیست” گفت: Michael کامرون, باقرقره کوه جمهور.

اما Skyride گوندولا تنها حمل 30 نفر در یک زمان نسبت به آن حداکثر 100 نفر ظرفیت اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله. کاربران همچنین نیاز به ذخیره یک نقطه.

“ایمنی است که همیشه اولویت ما است و ما می خواهیم مهمانان برای لذت بردن از همه چیز باقرقره کوه را ارائه کرده است با اعتماد به نفس مطلق. با که در ذهن ما توسعه باقرقره کوه PureClean به بالا بردن موجود ما استانداردهای بالای بهداشتی و پاکیزگی روش” کامرون گفت.

ماسک صورت اجباری خواهد بود در حالی که سوار گوندولا مسافران خواهد بود دما نمایش و خدمات مواد غذایی خواهد شد موفق با رزرو آنلاین.

باقرقره استراحتگاه کوه دارای بیش از یک میلیون بازدیدکننده داشته است در هر سال از جمله 150,000 که پیاده روی Grouse Grind.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>